Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » No szex, nő no nő, no munka,...

No szex, nő no nő, no munka, no pénz! Meddig lehet ezt így bírni egy 28 éves férfinak?

Figyelt kérdés
Egyszerűen semmi nem jön össze!Ha össze jön a munka akkor nem jön össze a nő,ha össze jön a nő akkor természetesen éppen munkám nincs és pénzem!Jelenleg egyik sincs,7 hónpja nem voltam nővel már az örület határán vagyok!Hogy lehet így éln és meddig?Egyre mélyebbre és mélyebbre zuhanok!
2012. szept. 11. 22:40
 1/10 anonim ***** válasza:

Túlságosan válogatós vagy?Mindenben?

Vagy miért nem jönnek össze a dolgok?

2012. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

ma 22:47


Nem nem vagyok az!Se nők terén se a munkában.Munkában azért nem mert bármit bevállalok annak ellenére hogy 2 szakmám van és érettségim.Nőben meg azért nem mert nincsenek ilyen kitételeim hogy szőke,vagy fekete,vagy kis mellű nagy mellű.Egy kitételem van hogy ne legyen kövér.

2012. szept. 11. 22:51
 3/10 anonim ***** válasza:
Aki például húsz évet ül le ugyanilyen feltételekkel, annak milyen nehéz lehet... nézd a dolog pozitív oldalát! Szabad vagy!
2012. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem fogsz belehalni, ha igen, akkor tényleg gyenge voltál.
2012. szept. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

ma 22:52


Persze nem fogok belehalni ez igaz,de nem túl boldog az életem így.Amikor látom hogy a korom beliek viszonylag jól élnek,meg van a barátnőjük vagy a feleségük viszonylag jó munkájuk van és el vannak valahogyan.Én most itt rohadok az anyámnál 28 évessen mert haza kellett költöznöm.Se munkám,se lakásom,se barátnőm,se énzem.Kilátástalan minden,nem vágyom nagy vagyonra,csak nyugodt és keiegynsúlyozott életre!

2012. szept. 11. 22:58
 6/10 A kérdező kommentje:
Ha lenne munkám és egy saját lakásom akkor még az sem zavarna ha egyedül élnék,mert akkor már az ember könnyebben találna párt magának,De így lakás és munka nélkül kinek kell egy csóró?Bár azt mondják jó képű vagyok és bejövök a nőknek,de nem hiszem hogy egy nőnek egy csóró kell aki az anyjánál tanyázik..
2012. szept. 11. 22:59
 7/10 anonim ***** válasza:

"No szex, nő no nő"


Ezt életed végéig ki lehet bírni.Ha nem tragikusan kezeled a helyzetet hanem úgy fogod fel hogy "na kiverem,nem kell ide nő,másra úgysem valóak" akkor talán nem leszel lelkibeteg


"no munka, no pénz"


Ezt is ki lehet bírni az életed végéig ha mész hajléktalannak és szerencséd lesz hogy nem fagysz halálra valamelyik sikátorban vagy pedig rász*rsz egy étterem asztalára így bevisznek a jó meleg börtönbe + kapsz kaját stb vagy mész bűnözőnek


Persze ha van ki eltartson akkor ez nem probléma

2012. szept. 12. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg azt várod, hogy a szex, a nő, a munka és a pénz tegyen boldoggá, addig ez így is fog maradni.
2012. szept. 12. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

No szex, nő no nő, no munka, no pénz!

és no magyar ! :DDD

2012. szept. 12. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"No szex, nő no nő, no munka, no pénz!"


érthető azért mindez, miért nincs egyik se.


viccet félretéve mit keresel még ebben az országban?

a helyedben nem lennék itthon tovább egy percig sem.

lehet bírni mindezt amit írtál 58 éves korig is, az igazi kérdés az Te hogyan szeretnéd látni magad pl. 5 év múlva?


egyébként ha 28 éves korodra mondhatjuk hogy szinte semmid nincs(gondolok itt spórolt pénzre, egyéb ingó és ingatlanra) akkor szerintem itt ebben az országban "kiegyensúlyozott életre" ha fogalmazhatok így vajmi kevés esélyed van, sajnos velem és sok honfitársunkkal együtt.

2012. szept. 13. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!