Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most komoly? Direkt csinálja?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most komoly? Direkt csinálja?

Figyelt kérdés
Komolyan elegem van! Már másodjára beszéltünk meg randiidőpontot. Egyszer pár hónappal ezelőtt, azt lemondta. Most meg péntekre, de írta, hogy át kell mennie másik városba, mert egy haverjával lett programjuk, és csavarognak, bemennék-e oda, de nem tudja mennyi ideje marad. Legszívesebben a pic.sába küldeném el.
2013. okt. 30. 11:11
 1/9 anonim ***** válasza:
Miért nem küldöd el oda ahová való?:D Én ezt tenném a helyedben:)
2013. okt. 30. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Küldd is.

Ha már az első/második randira sem tud időt szakítani a haverjai miatt, amúgy sem lenne tartalmas kapcsolat.

2013. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"Legszívesebben a pic.sába küldeném el."


Hát akkor mire vársz? Én már elküldtem volna oda...

2013. okt. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

szard le srác! Küld el a piTSába tényleg...

annyit lég beírnod: "okés akkor haggyuk szia."

2013. okt. 30. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
most meg vasárnapot ír. hát szórakozzon mással.azt írja, hogy váratlanul jött haza a haverja. és közös dolguk miatt csinált programot.
2013. okt. 30. 11:15
 6/9 A kérdező kommentje:
nem direkt csinálna, ezt még hozzá fűzte. én meg direkt nem válaszolok. van annyi önbecsülésem, hogy egy ilyennel nem foglalkozok többet. ebből is lejön, hogy emberszámba se vesz.
2013. okt. 30. 11:16
 7/9 anonim ***** válasza:
Hajtsd el a francba, fölöslegesen ne pazarold az időd egy ilyenre. Ha a haverja fontosabb nálad még úgy is, hogy az első randit lemondta, akkor tényleg nem érdekled.
2013. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
" Már másodjára beszéltünk meg randiidőpontot. Egyszer pár hónappal ezelőtt, azt lemondta. Most meg péntekre," - nem kapkodjátok el a dolgot
2013. okt. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz vele!
2013. okt. 30. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!