Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor fogok férfiasodni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogok férfiasodni?

Figyelt kérdés
Úgy néz ki a felsőtestem, mint egy 12 évesé. 24 múltam, 180cm és 70kg +/- 1kg vagyok. Ez nem indokolná annyira a gyerekes kinézetet, vannak tőlem 5/10kg-mal soványabbak, mégis férfiasabb a testük. Mit lehet tenni az ügyért? Szoktam sportolni, egész gyerekkorom ezzel telt el, nem is lehet azt mondani, hogy nem mozgok.
2013. okt. 30. 11:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Ha elkezdesz kondizni és rendesen enni.
2013. okt. 30. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

"Szoktam sportolni, egész gyerekkorom ezzel telt el, nem is lehet azt mondani, hogy nem mozgok."


Az azért nem mindegy, hogy mit mozogsz... szóval egy célzott edzés meghozza a gyümölcsét.

2013. okt. 30. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Nehogy már csak kondizással lehessen elérni férfias testet. 10-15 évvel senki sem gyúrt, mégis voltak férfiak.
2013. okt. 30. 11:22
 4/17 A kérdező kommentje:
Javítok: 10-15 évvel ezelőtt
2013. okt. 30. 11:22
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen, de akkor olyan munkák is voltak hogy na!

Nagyapámék szenet szereltek a gőzmozdonyokra, téll megférfiasodtak.. én autót (buszt) szereltem egy budapesti cégnél (na vajon melyik??), hát nem kellett a kondibérlet, amikor egy sz...os kerék 120kiló...

2013. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Amire te gondolsz az 40-50 évvel ezelőtt..

És igen akkor meg kétkezes munkàkat végeztek nagyrészt azért voltak izmosak.


Az izmok a nagy súllyal való terheléstől fejlődbek.A kondi ezt pótolja valamennyire..

2013. okt. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Én nem izmos akarok lenni, hanem férfias!
2013. okt. 30. 11:31
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha tudod helyettesíteni a kondizást, akkor nosza rajta.... de ugye "Úgy néz ki a felsőtestem, mint egy 12 évesé. 24 múltam", szóval ebből úgy tűnik, hogy nem sikerült.


Ez az agresszív fellépés pedig valószínűleg abból fakad, hogy már egyfajta pszichológiai probléma fejlődött ki a tested el nem fogadásából, ami kivetül azon egyénekre akik küzdenek a testükért.

2013. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Vazzeg attól leszel férfias ha van rajtad egy alap izomtömeg.

Persze nem 50-es kar de egy vékonyka,csapott ember nem lehet férfias.

Vagy hízz

2013. okt. 30. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Én nem izmos akarok lenni, hanem férfias!"


Mit jelent számodra az, hogy férfias?


Ezt kellene eldönteni.... mert ugye a köznyelvben egy férfi azért izmos is, még ha nem is szálkásan, de van rajta izom, ami erőt jelent, tiszteletet parancsol.

2013. okt. 30. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!