Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Én többet mesélek magamról/bes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én többet mesélek magamról/beszélek, mint Ő. Ez azt jelenti, hogy nem érdeklem?

Figyelt kérdés

MSN-ezni szoktunk, úgy heti kétszer. Mindketten 20 évesek vagyunk(F és L), Én vagyok a fiú.

Én többször írtam rá eddig, mint Ő Én rám.

Nemetek korotok és ha van ilyen jellegű tapasztalatotok, akkor örülnék ha azt is megosztanátok Velem.

Előre is köszi.


2009. nov. 14. 16:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hívd el randizni és kiderül. Vagy használhatod mostanában induló MSN-log elemző vállalkozásom szolgáltatását. Sajnos itt nem írhatok elérhetőséget mert az reklám.
2009. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez egyáltalán nem azt jelenti hogy nem érdekled. Azért vagy pasi mert neked kell kezdeményezni, nem nyomulós típus, mint a legtöbb csak manapság és szerintem ez a normális.

Viszont azt neked kell érezned a beszélgetéseitekből hogy mennyire érdekled, hogy leráz e PL ha állandóan "megyek fürdöni" "mennem kell mosogatni" stb-t írogat 2 mondat után akkor valszeg tényleg nem érdekled :D

Ja és igen... msn az semmit sem ér, ha igazán megakarod ismerni csak is élőben, és addig ne reménykedj semmiben szerintem amíg nem találkoztatok...akkor látod meg milyen igazából és hogy viszonyul hozzád.És ne legyél túl erősködő pl a randival, azt sem szeretjük többségben..magyarul ha már 2x lemondta vagy mondott valamit miért nem jó neki, akkor nem ajánlj fel egy 3.időpontot, ha majd akar akkor szól ő. szerintem kb ennyi:Dpusz

ja és 20/L

2009. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi 17.29es! Hasznos választ adtál:D
2009. nov. 14. 17:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Dehogynem érdekled, pont ezért hagyja, hogy dumálj magadról :)
2009. nov. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hagyni kéne a hülye MSN-t a fenébe és találkozni. Ott percek alatt kiderül minden, legalábbis sok minden.
2009. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!