Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok ti mikor szoktatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mikor szoktatok elfelejteni egy srácot? FONTOS!

Figyelt kérdés

Itt a gyiken beszélgettem még hónapokkal ezelőtt 2 nagyon aranyos lánnyal, mindketten 18 évesen, egyik pesti, másik miskolci.

Félreértések végett sikerült velük összeveszni és az egyik alapvetően érdektelen lett utána, a másik meg azt mondta, hogy ne keressen többé, mert füllentettem neki (nem csajozás témában, meg semmi komoly, tehát nem személyiség, kinézet) de sikerült a lelkére venie nagyon és pár napja már nem is ír. Nagyon berágott. Hogyan lehetne titeket kiengesztelni? Fontos nekem ez a lány.

25f


2013. okt. 30. 18:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Egy külföldi nyaralással ki tudod engesztelni.
2013. okt. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Talan elobe konnyebb lenne megbeszelni nem gondolod??

Nem lehet hogy csak hulyere vesznek?!

2013. okt. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2-es ne akassz már ki. Budapest 120 km, Miskolc meg 300 ide. Majd utazgatok simán diák nélkül. Nem vettek hülyére, merem remélni. Komolyabb lányok ők ennél.
2013. okt. 30. 18:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Figyelj. 120 illetve 300 km-re laktok egymástól.

Neked van saját életed, nekik is.

Téged csak a netről ismernek.

18 évesek, most végzősök, vagy most kerülnek felsőoktatásba, vagy új suliba, mindegy, a lényeg, hogy buliznak, és ha valóban normálisak, akkor sokan érdeklődnek irántuk.

Teljesen mindegy, mennyire klappol a dolog, egy helyi pasas MINDIG előrébb van a sorban, mint az ország másik végén lévő fazon. Senki nem fogja feladni az ismerkedés lehetőségét, csak hogy te az ország másik végén megnyugodj - de legalábbis nagyon kevés ember, és még kevesebb esetben éri meg.

Minek foglalkoznának veled? Volt szó bármikor is közös találkozásról? Randiról? Bármiről? Megbeszéltétek, hogy nem randiztok, vártok a másikra és találkoztok, és megoldjátok?

Ha nem, akkor igazán semmi alapja nincs annak, hogy játszod itt a sértődést. Elhiszem, hogy nem esik jól, hogy a 18 éves "csitrik" le se szarnak, de tedd túl magad rajta és dugj meg valakit a közelben.

2013. okt. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazad van. Nem szenvedek emiatt, igazából én felhoztam nekik a találkozás lehetőségét még anno, de ők még tapasztalatlanok a férfiak terén és talán féltek a találkozástól. Teljesen igaz ez, amit leírtál, tudom. De nekem nem kell a dugás, tudod én nem megyek bele ilyen egy éjszakás kapcsolatokba. Hánynom kell az ilyenektől. Én komoly, hosszú távra tervező férfi vagyok egy nővel. De ez esetben is el kell felejtenem őket, úgy néz ki.
2013. okt. 30. 19:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!