Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek hogy értessem meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy értessem meg a legjobb barátnőmmel, hogy próbálja meg elfelejteni ezt a srácot?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm és a barátja 13 hónap után szakítottak, vagyis igazából a srác dobta a barátnőmet. Az egész úgy kezdődött, hogy a srác azt mondta a barátnőmnek, hogy nem szerelmes belé, csak úgy szereti mint férfi a nőt (mondjuk ezt nem értettem??), de azért maradjanak együtt. Aztán kiderült hogy a 13 hónap alatt mindvégig más nőknek írogatott (de vagy 100 nőnek), hogy szexelne velük, meg megismerkedhetnének... Ezen a barátnőm felhúzta ugye magát, és rákérdezett, a csávó bevallotta. A lány adni akart még egy esélyt neki, de azt mondta a pasi hogy már nem akarja folytatni ezt a kapcsolatot. Persze szegény barátnőm eléggé kivan, még mindig szereti. 1 hete szakítottak és egyre durvább dolgok derülnek ki a srácról. De a barátnőm beszélgetett a fiú anyukájával, és mondta neki, hogy csak egy szavába kerülne a srácnak, és ugrana vissza hozzá. Próbálja előttem csinálni hogy utálja, de látom nem így van. Ráadásul most meg akarja szívatni a fiút, úgy hogy írogat majd neki egy másik csaj nevében. Szerintem ez rossz ötlet, így sosem fogja elfelejteni, ha most megint beszélgetni fog vele, mégha másnak is adja ki magát... Nem tudom mit tegyek? Hogy győzzem meg hogy ne csinálja, és próbálja elfelejteni. Nem ilyen pasit érdemel, aki fűvel-fával összefeküdne.
2013. szept. 3. 12:30
 1/1 anonim ***** válasza:
Próbáld lekötni,szervezzetek programokat.Vagy egy másik srác kellene,aki eltereli a figyelmét.Egyébként meg az idő segít a legjobban,de nem így,hogy írni akar neki,hanem minden kapcsolatot meg kell szüntetnie a sráccal.
2013. szept. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!