Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Töröljem magam facebook-ról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Töröljem magam facebook-ról ha senki nem ír vissza?

Figyelt kérdés
csak egy-két haverom van, barátnőm sosem volt akivel beszélhetnék. próbálok ismerkedni de senki nem ír vissza. szerintetek van értelme azt nézni hogy mások milyen jól érzik magukat?

2013. okt. 30. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%

most azt szeretnéd, hogy valaki azt mondja neki hiányoznál?

Bánom is én mit csinálsz.

2013. okt. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Pont pár napja töröltem magam és sokkal jobb. :D Csak ajánlani tudom. :)
2013. okt. 30. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

ha törlöd magad még azzal az 1-2 haveroddal se fogsz tudni beszélni, de engem amúgy pont hidegen hagy..

aki nem tetszik töröld->probléma megoldva

2013. okt. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
Töröld, kutyának nem fogsz hiányozni.
2013. okt. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
miért lett jobb törlés után?
2013. okt. 30. 19:55
 6/11 Pain for Pleasure ***** válasza:
100%
Nem látom a sok idegesítő ismerősöm hülyeségeit meg azt az álszentséget, ami ott folyik.
2013. okt. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
töröld, kezdj új életet
2013. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
A FB, bármilyen furcsa is, de nem elsősorban ismerkedési funkciót szolgál, hanem arra, hogy a meglévő ismerőseiddel tartsd a kapcsolatot.
2013. okt. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
az ismerőseim sem foglalkoznak velem. írok nekik, de legtöbbször nem írnak vissza.
2013. okt. 30. 20:05
 10/11 anonim ***** válasza:

Esetleg ha új barátokat szereznél? Mert ha ennyire nem érdekled a mostaniakat, akkor kár őket "zaklatni".

Ja és ne a fb-on random keress új barátokat, hanem mondjuk a való életben vagy valamilyen célirányos fórumon, ahol azonos érdeklődési körű emberekkel beszélgethetsz.

2013. okt. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!