Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Manapság miért zavarja annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság miért zavarja annyira az embereket egy meztelen test látványa?

Figyelt kérdés
Pl naturista családokat sokan azért kifogásolják mert pl a gyerekeiket nudista strandra viszik és ott rengeteg idegen ember nemi szervét láthatják, vagy egyáltalán az a tény hogy otthon is látják a gyerekek a szüleik nemi szervét. Ez miért baj? Egyáltalán, miért van mindenki annyira kihegyezve a nemi szervekre? Az egész emberi test alig ha 5%-át teszik ki, mégis nagyon sokan illetik undorító, gusztustalan jelzőkkel. Nektek mi a véleményetek?

2013. okt. 30. 20:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
5%
Hülye vagy
2013. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom ki hogy van vele, de én most qrvára el tudnék viselni egy naturista puncit a hálószobámban!
2013. okt. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
#2 +1
2013. okt. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
#1 - Miért is? :D
2013. okt. 30. 20:57
 5/14 anonim ***** válasza:

Szerintem igazad van. A meztelen testben szerintem az égvilágon semmi szexuális nincsen, hacsak nincs a meztelenség összefüggésben a szexszel.

Az emberi test a világon a legtermészetesebb dolog, nem értem, miért lenne abban bármi szégyellni, vagy takarni való.

2013. okt. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

pesten a múltkor 1 pucér fiatal csaj járkált fényes nappal a belvárosban

ű

senki sem tett feljelentést...


hol élsz te kérdező?

2013. okt. 30. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
#5 - Pontosan ezért nem értem sok ember prűdségét és riadalmát a naturistákkal kapcsolatban. Meztelenül lenni szerintem is sokkal szabadabb érzés mint ruhában (persze ha nincs túl hideg hozzá, akkor határozottan kellemetlen). Én magam is majd naturista szellemiségben szeretnék családot alapítani, de sokfelé olvasom hogy nagyon sokan problémáznak azon hogy a nemi szervek látványa milyen borzalmas lelki traumát okoz a gyermekeknek és hogy milyen etikátlan és modortalan otthon meztelenül lenni... Pedig ez a legtermészetesebb állapota az embernek, a ruhákat már csak mi rakjuk magunkra, néha valódi okkal, néha pedig csak a társadalmi alapnorma nyomására.
2013. okt. 30. 21:29
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar a meztelenség egyáltalán, de nem tudom, hogy igazából van-e itt kérdés, vagy csak kíváncsi vagy, hányan értenek egyet veled?

Nyilván semmilyen racionális érv nem szól amellett, hogy miért okozna bármiféle traumát egy nemi szerv látványa egy gyereknek, ha azt is simán túléli, hogy látja mások orrát vagy kezét például.

2013. okt. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Igazából csak a véleményetek érdekel. Hogy ti hogyan álltok ehhez a kérdéshez, mert ahogy olvasgattam az ezzel kapcsolatos témákat, sokan tartják elítélendőnek a direkt meztelenséget, vagyis amikor valaki egyszerűen nem hord ruhát (és nem úgy kerülnek kapcsolatba a meztelen test látványával, hogy véletlen rányitnak valakire például a fürdőben).
2013. okt. 30. 22:10
 10/14 anonim ***** válasza:
Hát én meztelenül alszok majdnem mindig, és amíg nem kell itthonról kimozdulni, addig sokszor nem kezdek el öltözni (kivéve persze, ha már hűs az idő :) ). Ha ez zavar bárkit, aki nincs itt és nem is tud róla - az nem az én problémám. :)
2013. okt. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!