Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon lehet ennek valóságalapj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lehet ennek valóságalapja a mai lányok külsejét elnézve?

Figyelt kérdés
Mostanság egyre inkább kezdem úgy érezni, hogy szerintem túl szigorúak voltak velem a lányok és nem is vagyok én olyan csúnya, mint ahogy elhitették sajnos velem és emiatt semmi önbizalmam, hogy igazán próbálkozzak a lányoknál. Még a nem vonzókhoz is kevésnek érzem magam, de mégis valamiért egyre gyakrabban jön rám az elgondolás, hogy én egész aranyos, bájos képű gyerek vagyok, még, ha nem is lettem egy nagy férfiállat, akire nedvesednek a lányok, szerintem arcra simán szebb vagyok, mint nagyon sok lány, akinek mégis van barátja, szóval ilen alapon nekem is kéne, hogy legyen egy vonzó barátnőm, ha sok nem vonzó lánynak is lehet helyes pasija. Vajon miért kezdek így érezni?
2013. okt. 30. 22:44
 1/9 anonim ***** válasza:
50%
Mert egoista segg kezdesz lenni.
2013. okt. 30. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
öhm...a külső nem minden? ja.
2013. okt. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
a külső a lényeg szerezz egy megfelelőt magadnak:D
2013. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt hiszem egy kicsit több információt megadhatnál magadról: hány éves vagy, milyen jellegü településen laksz?(falu, v kisváros?)

Honnan vannak ilyen tapasztalataid (jársz-e ismerkedni) vagy társkeresöoldalakon)?


Nekem talán az arc a legfontosabb, pedig férfi vagyok.

2013. okt. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Lehet, hogy igaz. Nem tudom, tegyél fel képet és megmondom, milyen vagy. :) Ha nem vagy nagy férfiállat az nem baj, nem mindenkinek jönnek be, ha meg szebb az arcod, mint egyes lányoké, az sem baj. Az csak jó...nekem bejön. Az, hogy miért nincs egy vonzó barátnőd az meg önbizalom kérdése. Ha több önbizalmad lesz, akkor lesz barátnőd is. De a képedre nagyon kiváncsi vagyok.:)
2013. okt. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Zozymo ***** válasza:
Erre én is kezdtem rájönni anno,sajnos a csajok tényleg kihozzák ezt a pasikból.
2013. okt. 30. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miért érzel így, de hihetetlen felszínes dolog folyton azon kattogni, hogy nézel ki.
2013. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mai lányok között is van nagyon ronda. Pl akinek nincs 5 kg smink az arcán, az bűn ronda.
2013. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 sajnos ezt már megtapasztaltam
2013. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!