Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor megdicsérik valakinek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor megdicsérik valakinek a külsejét facebookon a képe alatt (pl. szép vagy), majd megköszöni xy (pl. köszi ), akkor tényleg nagy baromség utána írni azt, hogy: "nincs mit", "ez alap Helga", "szívesen,1 kávéra esetleg? " stb?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek erről? XD
2013. jún. 10. 23:47
 1/5 anonim ***** válasza:
leszarom, nem a facebookon élem az életem...
2013. jún. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Vackorka ***** válasza:

Kezdjük ott hogy én soha nem is irok ilyeneket... én máshogy intézem a dolgokat ;)


U.I.: Igen elég gáz!

2013. jún. 10. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem baromság, hanem parasztság. Elvileg nem azért dicséred meg a másik embert, mert ez alap, hanem mert tetszik.


Na de mi a kérdés? Mert mind a három más-más.

Minek írod hogy "nincs mit" - inkább írj kacsintás smileyt.


Miért lenne "ez alap". Ha ezt írod, akkor arra fog következtetni, hogy mindenkinél elsütöd és mindenkinek csak udvariaskodsz.


szívesen=nincs mit - ugyanaz

kávé? - Ez mitől lenne baromság? Te tudod hogy meg akarod-e hívni kávézni.

2013. jún. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt most tisztázzuk, hogy nem én írtam ki ezeket, csak olvastam az egyik csaj képe alatt...
2013. jún. 10. 23:56
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég gyenge beszélgetés lehet.
2013. jún. 11. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!