Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Hogyan szőrtelenítitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Hogyan szőrtelenítitek magatokat ott lenn?

Figyelt kérdés
Én borotvát használok, de borzasztóan idegesít, hogy szőrtelenítés után két napra már látszik. Ti hogy oldjátok meg? Csak mert azért két, három naponta nem szeretnék borotválkozni, de azért a párom kedvébe is szeretnék járni.

2013. okt. 31. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én gyantáztatom, csak egy csík marad középen. :) Sokkal puhább és szebb, mint a borotva után. :) 23/N
2013. okt. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gyantát még nem próbáltam, mert nagyon félek tőle és idegenkedek attól, hogy valaki odalent matasson.

Én borotválom már hosszú évek óta és semmi bajom vele, az esti zuhanyzás közben szoktam elvégezni.

2013. okt. 31. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

mivel mi még nem élünk együtt, max. 1-2 napot szoktam ott aludni, így nem zavar annyira. Mielőtt elindulok hozzá, leszedem mindenhonnan. Az igaz, hogy másfél nap után kicsit szúr, de nem annyira zavaró.

Én is gyantázásom gondolkodok, de félek a fájdalomtól.:S

Pedig tényleg az lenne a leghosszabb ideig tartó, és végülis a legkényelmesebb.

Egyébként ha teljesen simát akarok 2 nap után is, akkor tovább maradok a fürdőben (mindig együtt fürdünk) és leszedem.

Mondjuk ha még ti sem éltek együtt, nem kell mindennap szedni, én se szedek, tali előtt letarolom és annyi.:) illetve menzesz előtt.18L

2013. okt. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem vészes a gyanta lányok, de komolyan. :) Nem mondom, h nem kellemetlen, meg azért persze fáj, de a hosszan tartó eredmény kárpótol. :D 1-es vtam
2013. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!