Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Odamenjek hozzájuk, ha "ráment...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Odamenjek hozzájuk, ha "rámentek"a barátomra?

Figyelt kérdés

van két csak észrevettem már régebben is hogy engem lenézően néznek,barátomra meg mint valami Istenként..

most meg mindketten bejelölték facebookon

igazából nem vagyok féltékeny típus ,és azt is tudom,hogy esélytelenek a páromnál,és hogy engem szeret,talán az a zavar a legjobban hogy azt hiszik nem tudok róla,hogy ezek itt elmélkednek,és hülyének néznek.Ez a két csaj nagyon nagyot gondol magáról..talán érzékeltetnem kellene velük,hogy ezt benézték?


2013. okt. 31. 13:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt ird le mégegyszer! Csak értelmesen!
2013. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha tényleg megbízol a párodban, akkor hagyd a fenébe. Én csak akkor lépnék közbe, ha valami olyat csinálnak, ami végképp kicsapja a biztosítékot. Te ismered azokat a lányokat? Lehet, hogy csak bosszantani akarnak, kihúzni nálad a cérnát, és leégetni.
2013. okt. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 FIVESTAR ***** válasza:

az érzékeltetés nagyon rossz ötlet..saját tapasztalat..vagyis a barátnőm mondta, ha csak "érzékelteted" akkor a pasidat is nagyon emg tudod bántani.

mond meg konkrétan a csajoknak h mivan :) hajrá ;)

2013. okt. 31. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:

Persze, menj oda, olvass be nekik, hogy mégis hogy képzelik, hogy fácsén bejelölik a barátodat. Hallatlan!

Legalább lesz egy jó kis hajtépős catfight. Valaki mindenképpen videózzon!

2013. okt. 31. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz ribbancokkal.
2013. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! NEgyedik válaszoló és még a hasonló kommentelőknek szól,hogy nem egyáltalán nem akarom senki fejét letépni a helyéről,nem akkora bűn,csak nagyon átlátszóak és igazából idegesítenek alapból ahogyan figyelnek,és látványosan beszélnek is rólam vagy rólunk. CSak nem tudom hogy figyelmen kivül hagyjam,vagy mondjam hogy közöljem,hogy nem jött be. JA,amugy nem ismerjük egymást,de egy környéken lakunk,és naponta összefutunk.
2013. okt. 31. 14:14
 7/11 A kérdező kommentje:
Na,elég zavarosan írtam le,elnézést érte!
2013. okt. 31. 14:16
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokkal rosszabb nekik,ha nem veszel róluk tudomást és jól érzed magad a pároddal.Megérnek annyit,hogy idegeskedjek miattuk?Szerintem sem.Na látod.:)
2013. okt. 31. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
pikkelnek rád és megpróbálják elcsábítani a barátodat. Hagyjad, még barátodnak is jót tesz ha kicsit futnak utána, jó érzés, hogy tetszik másnak, az meg nem, ha tudja, csak bosszúból udvarolnak neki. Csak ne engedd, hogy barátod titkokat fecsegjen el nekik facebookon.
2013. okt. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Addig semmi gond hogy bejelölték, elvégre ismerik, vagy nem?
2013. okt. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!