Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet még esélyem nála?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit még régen egy eseményen(ballagáson,mindkettőnk testvére egy osztályba járt,így pl.én is voltam náluk,meg ő is nálunk) láttam és nagyon megtetszett.Ezt most el is mondtam neki egy levél formájában,viszont ez nem úgy sült el,ahogy gondoltam. A levél az tetszett neki,azt mondta,hogy milyen aranyos vagyok vagyok,meg hogy meglepődött hogy így emlékszem rá.De azt is mondta hogy nem vagyok az esete,pedig szerintem nem is tudja,hogy nézek ki(Ezt onnan tudom hogy nincs rólam kép,de hogy ez miért van így,azt nem részletezném,de nem azért mert rosszul néznék ki).Szóval elküldött,de én nem akarom ennyiben hagyni és feladni.Mert tudom hogy még egy ilyet soha nem fogok találni.Meg hát sosem szoktam feladni,minden úgy sikerült eddig is hogy nem adtam fel az elején.Kiöntöttem a szívem,de ez most kevés volt.Esetleg tudnátok valami tanácsot adni hogy ilyen helyzetben mit tehetnék(a beletörődésen kívül mert az szóba sem jöhet).A további könyörgésnek van értelme? Nem lehet hogy csak az a baj hogy nem tudja kihez kötni a nevem? Esetleg valami mélyre ható ajándékkal tudnék hatni rá?Pl. egy egyedi gyémánt ékszer,az szokott tetszeni a lányoknak,nem(egy 17 évesről beszélek)?El vagyok egy kicsit keseredve,úgyhogy bármire hajlandó vagyok.Várom az ötleteket,köszi!
2013. okt. 31. 19:05
 1/2 anonim ***** válasza:
Inkább hagyd, de tényleg :)
2013. okt. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nem akarom hagyni!:(Kell lennie valami megoldásnak.Biztos van is,csak nem tudom,mi az.Esetleg az kell,hogy könyörögjek szánalmasan,hogy lássa ez így nekem nem jó?
2013. okt. 31. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!