Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne önmegtartóztatá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne önmegtartóztatást gyakorolnom, és elölről kezdenem mindent? (Többi lent)

Figyelt kérdés
A gondom a következő. Fiatal lány vagyok, engem mondhatni, hogy szinte senki nem fog meg, két fiú azonban ezt nagyon is elérte. Mindkettővel szoktam beszélni, az egyikkel 2 éve jártam, most újra beszélünk, a másikat 1 éve ismertem meg, és egy büdös alkoholista, de imádom nem tudok vele mit kezdeni, pedig már annyi mindennel kiábrándított, egy igazi nőcsábász. Ő áll hozzám közelebb, a másikat már elbírnám felejteni, ő unalmas is, csak az a különbség hogy megbízhatóbb, figyelmesebb, kedvesebb. Gondolkoztam, hogy megmutatom nekik, kibírom nélkülük, hogy nem írok nekik vissza. De úgy érzem, ehez új életet kéne kezdenem, végleg lemondani róluk. Maga az ötlet jó, de nagyon nehéz... Erre valami gyakorlás, vagy tipp?
2013. okt. 31. 19:32
 1/8 anonim ***** válasza:
ha alkoholista már rossz nyugodj meg megfog csalni nem is egyszer és majd jópáradik alkalom után fogsz róla tudomást szerezni a régivel kapcsolatba meg ha tényleg jól ellenétek együt még mostis együtlenétek nemvéletlenül lett vége
2013. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szedj össze egy harmadikat, aki normális.
2013. okt. 31. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Neked aztán furcsa egy észjárásod van :D
2013. okt. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mint ahogy előttem is írták, keress egy harmadikat/negyediket/ötödiket akár. Csak úgy fogsz tudni leszállni róluk, ha már nem érdekelnek.
2013. okt. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy csajozik meg a régi barátnőjéhez vágyik vissza, de a csajt már nem érdekli:) kösz a válaszokat!
2013. okt. 31. 19:53
 6/8 anonim ***** válasza:
mutatsz 1 képet magadról priviben?
2013. okt. 31. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
minek? :D szép vagyok a legtöbb fiú szerint, meg jó csaj, ha erre vagy kíváncsi
2013. okt. 31. 23:35
 8/8 anonim ***** válasza:

kíváncsi vagyok.

csak ennyi.

2013. okt. 31. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!