Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Judozok és az érdekel h...

Judozok és az érdekel h hogyan lehetnék nagyon jó judos mit kellene gyakorolnom amitől fejlődhetek? Leginkább otthoni gyakorlásra gondolok

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 22:31
 1/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Leginkább edzőpartner kell. Otthon nem tudod gyakorolni a dobásokat. Jó buták lettek a szabályok úgy tudom. Nem lehet első szándékból lábra menni, meg a büntetéseknél is változtattak :S Nem olyan, mint régen :( Otthon maximum a fizikumodat tudod fejleszteni, ha van megfelelő felszerelésed, de a technikádat sajnos nem.
2013. jan. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a segítséget :)
2013. jan. 12. 22:40
 3/5 anonim ***** válasza:

az edzéseden kívül jól jönne a kettlebell edzés erőre,állóképességre.

meg a fegyenc 2ből a marok erő gyakorlatok,hogy jól meg tud tépni az ellenfeled gi-jét.

2013. jan. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem is: futás, fegyencedzés vagy súlyzós erősítés. Meg szerezz egy erős thera band szalagot, és erősíts specifikus mozdulatokra, pl. a kuzushihoz a húzásra. (Konditeremben géppel is megteheted ezt.) Magát a judot elég nehéz partner nélkül gyakorolni, de ha hiszel az NLP-ben, akkor szerezz be pár oktatófilmet, és tanulj fejben. :)
2013. jan. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2013. jan. 13. 13:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!