Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 14 éves lány vagyok és egy 18...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok és egy 18 éves pasi mindig sms-t ír meg hívogat. Szerelmes belém és nem érti meg hogy nem érdekel. Nem akar leszállni rólam! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Megmondtam neki hogy ne írjon és akkor azt mondja h de szeret.Már nagyon elegem van belőle....amikor hív akkor kinyomom és nem veszi észre akkor se h nem érdekel.Van pasim és ő ezt tudja de sms-eket ír h de ő közelebb lakik meg h vele járjak.Nagyon elegem van már belőle.
2008. júl. 8. 13:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
építse le a pasid,meg cserélj kártyát..ha a pasid leoltja,észreveszi magát sztem
2008. júl. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
9%
Feküdj le vele azt békén fog hagyni :P
2008. júl. 8. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

ahogy írtad eléggé fiatal vagy bár sztem jól kezeled a helyzetet. valóban nem kell észrevenned, ha hív ne vedd fel a telefont, ne nyomd ki ,csak vedd le a hangját aztán hagyd, hagy csörögjön. egy idő után úgyis beleun. ha nem veszed észre és nem mondod folyton hogy hagyon békén akkor tényleg békénhagy, mivel így h mondogatod neki h hagyjál látja h foglalkozol vele és nem száll le rólad. az ilyen emberek betegek, sajnos nem tudsz vele mit kezdeni. szóval nem tudok mást tanácsolni (de sztem más se) hogy mit tudnál kezdeni vele mert szertinem semmit nem lehet. úgy gondolom jobb elkerülni a konfliktusokat is pl tőrbecsalni vagy megleckéztetni. ne tedd! csak ne vedd észre

remm megoldódik valahogy :)

2008. júl. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Legegyszerűbb, ha számot cserélsz. De csak azoknak add meg az új számodat, akikben teljesen megbízol!

Az előttem szólóknak meg szerintem igazuk van, előbb-utóbb úgyis beleun ha nem foglalkozol vele.

2008. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Cserélj telefonszámot,akkor nem fog tudni hívni,se irogatni.Esetleg szólhatsz a pasidnak is,hogy beszélgessen el vele,ha számcsere után élőben zavarna tovább.
2008. júl. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A telefont nyomd ki, ha hív. Ha ír, akkor ne írj vissza. Ha találkozol vele, nézdd levegőnek. Vagy ha hív, és ott van akkor a pasid is, akkor add neki a telefont, hogy beszéljen vele. A lényeg, hogy ne törj meg, ne mond azt neki, hogy legyetek barátok, ha ő kéri akkor se, mert abból sok problémád lehet később.
2008. júl. 8. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Már próbáltam azt hogy nem vettem figyelembe és akkor egy hétig abba hagyta de most megint kezdi...
2008. júl. 8. 15:34
 8/12 anonim válasza:
100%
Én a helyedbe szólnék faternak/bátyusnak, hogy beszélgessen el vele !
2008. júl. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
külföldön lehet, de nem tudom, hogy nálunk lehet-e szolgáltatót megkérni, hogy tiltsa le a számot (sms és hívás szinten). Próbáld meg!
2008. júl. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget majd letiltatom a számát ha letudom.
2008. júl. 9. 12:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!