Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szörnyű fétisem van, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szörnyű fétisem van, hogy nyomjam el magamban?

Figyelt kérdés
nem tudom miért nagyon izgulok a használt női bugyikra, de elég nehéz kiélni ezt a vágyam ami állandóan gyötör. Nem birok már ezzel együtt élni, tönkretesz... Dolgozok tanulok hobbim van de nem tudom kiverni a fejemből...
2013. okt. 31. 23:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

van 1 rossz hírem.


régen nekem is ez volt a bajom.

kb 6 éve.

aztán valahogy (ne kérdezd, hogy) szereztem ilyen bugyikat...kb 2 évig intenzíven csináltam ezt.....mostanra 100%-osan eltűnt ez a fétis vagy mi.


szerintem nem jó ha elnyomod, valahogy éld ki és elfog múlni.

2013. okt. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sok fétist ismerek, és ez nem hangzik annyira HALÁL SZÖRNYŰNEK.
2013. nov. 1. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hát... a szaglás az érzékelés egyik módja. Nekem is fontosak a szagok, én hajfetisiszta vagyok, és fontos számomra, hogy a haj jó illatú legyen. A női intimszag egyáltalán nem büdös, egész kellemes is lehet, szóval... ha belegondolunk, és kielemezzük annyira nem vészes. Érthető, emberi okokra lehet visszavezetni. És igen, valamilyen módon éld ki, jobb lesz.


14/l (fetisiszta, aki már foglalkozott azzal, hogy hogyan vált azzá)

2013. nov. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!