Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem hiszi el sok fórumlá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiszi el sok fórumlátogató, hogy tényleg rengeteg manapság a szörnyű lány? (pár példa)

Figyelt kérdés

Most itt nem konkrét ismerkedési szituációkat írnék le, hanem egyéb hétköznapi helyzeteket, amiket láttam és tapasztaltam.

Ismerős sráccal sétáltunk és beszélgettünk. Olyan helyen lakik, ahol mindenki ismeri egymást. Kiscsaj eljön mellettünk, haver ráköszön, semmi.Fél óra múlva megint találkozunk, megint semmi. Harmadjára már direkt szinte feléhajolva, jó hangosan mondta a Sziát, erre már kénytelen volt a csaj is reagálni és visszaköszönni, mert ezt már nem magyarázhatja ki. De egyébként általános, hogy nem köszönnek még korábbi szomszédoknak sem, akiknek régebben még igen.

Szintén séta közben láttunk két bringás lányt, ők hangosan angolul beszélgettek egymással. Természetesen mindkettő színtiszta magyar. A lényeg az, hogy "közönség előtt" mindig eljátsszák ezt, mert már köztük is terjed az a mánia, hogy sokkal menőbb lesz, ha british-ül kommunikál.

A harmadik eset egy másik haverral volt. Kimentünk az állomásra vonatot nézni másnapra. A peronon találkoztunk egy lányrokonával és annak az apjával. Vonatra vártak éppen, mert a lány ment vissza az egyetemre. A faterral remekül elbeszélgettünk, de a csaj az alig-köszönése után ránk se nézett, egyikünkre sem, hanem felsőbbrendű arckifejezéssel bámulta az eget. Ugyan mi hárman remekül elbeszélgettünk, de ez egy időn belül rendkívül zavaróvá vált. Végül elköszöntünk és elmentünk. Elfelé menet megkérdeztem, hogy mindig ilyen? Azt mondta, hogy sajnos igen. ami főleg azért csúnya (mármint az érdektelensége), mert az utóbbi időben csak több havonta találkoztak.

Kérdem én: ha ezek a lányok alaphelyzetben, amikor nincs semmi tétje a dolognak, is ilyenek; akkor milyenek lehetnek vajon akkor, ha egy fiú közeledni próbál feléjük és az eredeti ego is többszörösére duzzad?!


2013. júl. 1. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én elhiszem hogy soknak tanulnia kellene illemet, de ott vannak a divatpáva "fiúk" is
2013. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért közeledne bárki is feléjük?
2013. júl. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
82%
hol van ez, Debrecenben?:D
2013. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

attol még hogy van pár lökött lány nem mindegyik az. :) tudod az igaz hamis állításokat nekünk ugy tanították gimiben hogy "minden olyan állítás igaz amire csak egy példát is tudunk mondani"

és amíg 1 olyan lány is él a földön aki normális addig felesleges azokkal foglalkozni akik lököttek inkább meg kel találni azt aki számunkra normális. :)

2013. júl. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
És ti miért nem hiszitek el,hogy attól még,hogy ismersz ilyet,attól még nem mindenki olyan?
2013. júl. 1. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nagyon sajnálom, hogy a mai Magyarországon ilyenek a nők, jártam már jónéhány országban, és volt is 2 külföldi barátnőm. Személyesen is tapasztaltam, hogy külföldön normálisabbak a nők, sokkal könnyebb az ismerkedés, nyitottabbak az ember felé. Nem azt mondom, hogy mindenkit fel lehet szedni 5 perc alatt, de sokkal könnyebb, és élvezetesebb, amikor látod a csajon, hogy érdeklődik, itt meg kb vért kell izzadni.

Talán le kéne állni azzal a mondással, hogy a magyar lányok a legszebbek, mert sajna ez nagyon a fejükbe szállt.

2013. júl. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Alapjáraton rengeteg a beképzelt kis pi..@,viszont fiúban is ugyanennyi létezik,nyilván ez nem feltűnő,mert a csajok többen vannak.Ez egyrészt köszönhető a neveltetésüknek,tehát hogy elkényeztettetek,másrészt annak a környezetnek,társaságnak,amelyben naponta megfordulnak.Mondjuk ha valaki sznobok között tanul,és nem szeretne kilógni a sorból,akkor nyilván ő is felveszi azt a stílust.
2013. júl. 1. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy sokan nem ilyenek, azért írtam rengeteget. Gondoltam, hogy a kérdést megvilágítom egy másik oldalról is. mert az egy dolog, hogy egy közeledésre hogyan reagál valaki, na de az, hogy a saját szomszédainak vagy ami még rosszabb, a saját unoka testvérének sem adja meg a minimális tiszteletet sem-ami pedig egy alapvető dolog lenen-az azért már nagyon durva!
2013. júl. 1. 22:27
 9/12 anonim ***** válasza:

Azt nem értem, miért fáj, ha angolul beszélgetnek? :D Mit nem adnék, ha nem lenne fóbiám, és tudnék az ismerőseimmel angolul beszélgetni (felsőfokú nyelvvizsgám van, mégse vagyok hajlandó megszólalni, pedig tudom mit kéne mondani) Ez nagyon jó gyakorlás!

Amúgy sokszor én se szeretek beszélgetni emberekkel. Alapból igen, de vannak napok amikor legszívesebben láthatatlanná válnék, és akkor nem szólna hozzám senki. Ez nem egoizmus és/vagy bunkóság, hanem valamiféle szociális fóbia :DDD

2013. júl. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem a debreceni srác vagyok, de ez szerintem már a stílusunkból is látszik. A lány valóban a debreceni egyetemre járt akkoriban, de egy teljesen másik városból, eleve azért találkoztunk a vasútállomáson.
2013. júl. 1. 22:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!