Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudtam elélvezni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudtam elélvezni?

Figyelt kérdés
Ott voltam pasiméknál először csak csókolóztunk, száj, nyak, mell, has, és egyre lentebb majd utána megujjazott és ki is nyalt, közben én kivertem a farkát és neki sikerült elmenni nekem pedig nem, miért?
2013. nov. 1. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:

A, még nem szoktatok össze

B, még tapasztalatlanok vagytok

C, nem tudsz ellazulni

D, nem ért hozzá a pasid

E, mindegyik

F, egyik sem

G, ...

2013. nov. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ezek közül valószínűleg a C lesz, de ez miért van? És hogy lehetne áthidalni ezt?
2013. nov. 1. 14:36
 3/7 anonim ***** válasza:
Alfonzinánál az igazság!
2013. nov. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem szégyelled magad előtte?
2013. nov. 1. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Eleinte igen de miutan levette rolam a nadrágot utána már nem
2013. nov. 1. 14:43
 6/7 anonim ***** válasza:

A nők szexuálisan nehezebben teljesednek ki. A legtöbb nő 30 éves korára jut el oda, hogy úgy vagy jobban élvezi a szexet egy férfinál.

Fiatalon sok a gátlás a görcs az emberbe. Ha belenézünk a tükörbe akkor nem egy kiplakátolt szexbombát látunk benne, és félünk, hogy a fiúknak minimum egy Salma Hayek kell. Így sokszor lelki okai vannak, hogy egy fiatal lány nem tudja élvezni a szexet.


A lazaságot nekünk tanulnunk kell. El kell foganunk magunkat. Többé nem aggódni azért, ha nem vagyunk tökéletesen szőrtelenek, vagy kicsit narancsbőrösek vagyunk és a mellünk sem valami kerek... amikor már nem azon izgulunk, hogy milyen a másik, hanem arra fókuszálunk, hogy velünk mi van, akkor idővel megtörténik a csoda.

2013. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!! Egy kicsit megnyugtattál:)
2013. nov. 1. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!