Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam az ujjazást,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam az ujjazást, hogy élvezzem is?

Figyelt kérdés
Csak a mutatóujjamat tudtam eddig felnyomni, lehet többel kéne próbálkozonom?:D Van aki ettől el tud élvezni? 15/L
2013. nov. 1. 17:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Próbáljuk meg az én ujjaimmal?:P :D
2013. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szia. Egy újjal semmit nem érsz.
2013. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Izgasd a csiklódat közben. Na jó én férfi vagyok, nem értek hozzá. :D
2013. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
10%

Majd csinálom én neked :*

17/F

2013. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Próbáld 2-vel és aztán jöhet több :D :D
2013. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:)
2013. nov. 1. 19:14
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha nem élvezed ne csináld. Ilyen egyszerű. Attól, hogy a barátnőid ezt szajkózzák ez nem kötelező. S ráadásul minden nő más, nincs recept, hogy kinek mi a jó. Majd te is rájössz, idővel, s az nem kell, hogy itt a fentebb Önjelölt jelentkezők mutassák meg neked, vagy valaki a disco mögött a bokorban. Egyszer csak elkap a hév valamiért elkezded és menni fog.

37F

2013. nov. 1. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Oké, csak ki akartam próbálni:) Ez volt az első alkalom. Nem volt rossz, csak arra voltam kíváncsi hogy lehetne még jobb:)
2013. nov. 1. 19:31
 9/12 anonim ***** válasza:
Sehogy. Maszturbálni az ember élvezetből szokott, ha kívánja - ha nem, akkor csak kínlódik.
2013. nov. 1. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kérdező: s honnan jött az ötlet, hogy ki akartad próbálni?
2013. nov. 2. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!