Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy csináljam? Tanácstalan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy csináljam? Tanácstalan vagyok! FONTOS!

Figyelt kérdés

2 év együtt járás után alig 2 hónapja vagyunk külön a volt barátommal, de én még mindig nagyon szeretem. Reggel ő az első gondolatom, elalvás előtt pedig az utolsó. Elég csúnyán össze vesztünk pár napja, elég durva dolgokat vágtunk egymás fejéhez, így ő szerintem hallani nem akar most rólam. Azt mondta ha lát változást, akkor beszélhetünk újra kezdésről, mert féltékenykedtem (holott volt rá okom), és mindenért engem hibáztatott. De én hülye még mindig szeretem, holott nem érdemli meg. Azt mondta hogy akkor is tartani akarja velem a kapcsolatot, ha lesz valakim, és nem akar engem elfelejteni. Tudom hogy szeret, csak most éli az életét (bulizik a haverokkal, iszik..) Én szeretném megbeszélni vele a dolgokat, de félek hogy ő nem akarja. Elég komolyan el kéne beszélgetnünk. Tudtok valami tippet mégis hogy vegyem rá? Nem interneten keresztül, hanem személyesen akarok vele beszélni, de szerintem ő hallani sem akar erről, a büszkesége miatt sem.

De nagyon szeretem, és szerintem meg lehet beszélni mindent. Fel akarom nyitni a szemét valahogy.


19L


2013. okt. 1. 15:37
 1/1 anonim ***** válasza:
Utálom, ha a kérdező megmondja, hogy mi a fontos és mi nem.
2013. okt. 1. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!