Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hol vannak a normális lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak a normális lányok Magyarországon?!

Figyelt kérdés

Sajnos azt veszem észre hogy a manapság a fiatal lányok körében a követendő példa az erkölcstelenség, hűtlenség, ostobaság, butulás... Persze ennek egyik fő okozója szerintem a média, ami teletömi mindenféle szeméttel a fiatalok agyát, akik aztán egyszerre szenvedői és őrzőivé válnak ennek a borzalmasan bugyuta viselkedésnek. Nagyon kevés lánnyal találkoztam eddig életemben akinek nem a mai konzumeszme jött be, hanem saját, önálló gondolatai voltak és ki is állt értük. A többség csak megy a többi után birka módjára (mondjuk ez a korombeli fiúkra is legalább ennyire igaz). Persze vannak kivételek, csak ők jócskán kisebbségben élnek... Már egy ideje keresek magamnak egy megfelelő lányt, de egyszerűen annyira ritkák... Nem is tudom hogy találni fogok e valaha (azért ebben még próbálok optimista lenni)


Szóval, sokat hallom hogy huu a magyar lányok mennyire szépek, és igen, valóban sok szép lány van Magyarországon, de mi a fenét ér a szépség ha mögötte üres az egész?!


Igazából a véleményetekre vagyok kíváncsi ezzel a témával kapcsolatban, ti hogy látjátok, a saját környezetetekben mennyire jellemző ez a magatartás.


19/f



2013. nov. 1. 18:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Sehol.
2013. nov. 1. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
9%

Szimmetrikusdifferencia-képzés, ezt figyeld:

vannak okos nők és vannak szép nők.

Okos nők az A halmaz,

szép nők a B halmaz.

Soha nincs olyan, hogy AmetszetB.

Soha nem is volt, hogy AmetszetB.

Soha nem is lesz AmetszetB.

2013. nov. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
nem ezen az oldalon.
2013. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
48%
Én is kérdezhetném, hogy hol vannak a normális pasik?
2013. nov. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 Pain for Pleasure ***** válasza:
70%
A normális lányok otthon vannak, vagy az iskolában, munkahelyen. Mindenhol ott vannak, csak ahogy te is írtad kevés van belőlük és mivel nem akarnak kitűnni, ezért nehezen veszitek észre őket.
2013. nov. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egyetértek veled,én is így vélekedem a dolgokról,hiába szépek ha mögötte nincs semmi.Tudod mennyien keresnek még,mostanában már nagy mértékben növekszik a számuk,de ahogy elnézem aki valóban talál is az nagyon minimális hányaduk.Az én környezetemben is pontosan ezt látom és ez történik,nekem nincs kedvem ilyen semmitmondó buta csajokkal összeállni,akik nem tudnak egy értelmes mondatot összerakni.Nem véletlenül keresem még mindig azt a valakit,már úgy 7 éve keresgélek. :)
2013. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
#6 - Egyáltalán nem arról van szó amit te hiszel. Ez a kérdés egyszerűen azért fogalmazódott meg bennem, mert mind a középiskolában, mind az egyetemen ahol most vagyok, azt láttam hogy követendő példa a fentebb leírt viselkedés. Nem valamiféle szerelmi kudarcból következő kiábrándultságból fogalmazódott meg ez a kérdés, hanem egyszerűen az a sok lány akit megismertem szinte mind ilyen. Ezt a kérdést nem azért tettem fel hogy most elkezdjünk itt interneten keresztül sz*rt dobálni egymásra, csak kíváncsi vagyok hogy ti hogy gondoljátok.
2013. nov. 1. 18:28
 8/18 anonim ***** válasza:
70%
kirakat pitsák mindenhol vannak mind viselkedésben mind öltözködésben, de észre lehet venni a másik oldalt is. Sok magát kandúrnak mondó izé,viszont inkább csak magáról hárítja a felelősséget és a másikat okolja. Viszont így a világon nem talál magának partnert,de persze a hiba nem bennük van...
2013. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Ahova én járok gimibe (elég nagy elvárású), ott is a többség a mai "menő" életet éli, azaz hogy bár van eszük, de minden héten akár többször is nagyon lerészegednek, bunyóznak hajléktalanokkal stb...

16L

2013. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
91%

Nèzd, kèrdezö, a közèpiskolàs lányok mèg jóformán gyerekek, mit vársz tölük? Ebben a korban teljedrn termèszetes az, hogy mennek a többiek után, mert közèjük akarnak tartozni, ez egy biológiai sajátosság. Majd kapnak egy-kèt pofont az èlettöl, csalódnak nèhányat, ès nèmi èlettapasztalattal a hátuk mögött kinövik ezt az egèszet.


Megjegyzem, mèg ebben a korban is vannak èrtelmes ès normális lányk, de ök az èrtelmes ès normális fiúk társaságát keresik

Bocsi, ez a nagy büdös igazság, az ember alapvetöen hasonló èrtèkrendü emberekkel èrzi jól magàt, ezèrt ösztönösen velük alakít ki jók apcsolatot. Nekem rengeteg normális, szèp ès okos barátnöm van, akiknek meg normális párja van

Az, hogy te nem ebben a körben mozogsz, a saját jellemesdnek köszönhetö.

2013. nov. 1. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!