Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy csajozos fiunal lehetseges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csajozos fiunal lehetseges az, hogy?

Figyelt kérdés

Lehetseges az, hogy egy nagyon csajozos fiu egyszerre tobb lanynak udvaroljon.. de azok kozul csak egy legyen az igazi?

pl: Egyszerre tobbnek bokol, hivja ki setalni es ilyenek, de egy marad az, akivel mindig a legszivesebben van, es mellette vegig kitaart, mikozben a tobbiek mellett csak 1-2 hetig udvarolgat...

velemeny?



2013. nov. 1. 18:23
 1/6 anonim ***** válasza:
hát te jó hülyét csinálsz akkor a többi lányból,szemét dolog.
2013. nov. 1. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de lehetseges ez vagy nem?
2013. nov. 1. 18:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem.Egy tahónak fog tartani.Ugy otthagy utána a fenébe ,hogy csak na.Ne udvarolj nekik csak barátkozz,majd meglátod melyik hozzád való és aztán annak mész udvarolni.
2013. nov. 1. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Bakker,ha csak csöpp ész is szorult a csajba,akkor remélem ékesszló stílusban elküld melegebb égtájakra.

Valamint ha csak egy az igazi minek mellé félmilliárd másikat hülyíteni?Utána Ő is azt fogja gondolni/tudni hogy ő is csak egy kis cafka a sok közül,akin jót szórakozol.Mondjuk jogosan.

Személy szerint azt is gáznak tartom,hogy ezt egyáltalán magyarázni kell.

2013. nov. 1. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es vagyok:

Szerintem NEM lehetséges.

2013. nov. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
simán lehetséges én örökké ezt csinálom:P sok sikert lényeg kogy a lányok ne nagyon találkozzanak a te társaságodban..
2013. nov. 2. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!