Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szintet lépni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dontknow11 kérdése:

Miért nem tudok szintet lépni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy van néhány barátom(nő), de egyszerűen minden lánynál csak a barátságig jutok el, kapcsolatot nem tudok egyikőjükkel se kialakítani. Miért van ez? Hogyan tudnám ezt a szintet továbblépni? Hogyan kéne tudatni, hogy komolyabb kapcsolatra gondolok? Ha volt/van hasonló szituációtok leírhatnátok,bármilyen hasznos tanácsot előre is köszönök. F/20

2013. nov. 1. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
ha
2013. nov. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Mert kihagytál egy chekpointot.Menj vissza és gondolkozz el ezen.
2013. nov. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
2. kommentelőnek szívből gratulálok az értelmes hozzászólásához. Bravó fiam!
2013. nov. 1. 21:08
 4/4 anonim válasza:
hát..én csak azt tudom mondani hogy ha egy lánynál már belekerülsz a barátsági fázisba nehezen tudsz kikerül kivéve ha neki is tetszel.Másik pedig ahhoz hogy te komolya kapcsolatot tudj kialakítani akkor ne várd meg hogy bele kerülj ebbe a zónába.egyből hívd randira bókolj neki légy romantikus de egyben légy jó barátja akiben megbízhat de először is tudja és érzékeltesd vele hogy te nem csak barátságot akarsz tőle.A többi már csak rajta múlik.remélem segithettem. :)
2013. nov. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!