Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Férfiak, mikor érzitek úgy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, mikor érzitek úgy egy kapcsolatban, hogy tovább kellene lépni, egy szintet feljebb lépni? Hogy itt lenne az ideje valami komolyabbnak?

Figyelt kérdés
Köszönöm a válaszokat
2013. júl. 4. 21:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
9%
Amikor egy barátnő vagy partner ezt pedzegeti,akkor kell kilépni a kapcsolatból!
2013. júl. 4. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
47%
Miért,ez valami PC játék?Első szint teljesítve?! Mond azt,hogy meguntad.Őszintén!
2013. júl. 5. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem válaszolók nem értik, ne is törődj velük. Eljegyzésre, házasságra gondoltál, nemde? Bár az összeköltözés is elég nagy lépésnek számít. Úgy gondolom, ezt mindenki maga érzi. Szerintem akkor van itt az ideje komolyabb szintre emelni a kapcsolatot, amikor már úgy érzed, nem tudsz nélküle élni. Ránézel, és azt gondolod, ő kell nekem, örökre!
2013. júl. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Szia kedves utolsó hozzászóló!


Igen, erre gondoltam. Köszönöm szépen a válaszokat. Várom még a többit.

2013. júl. 5. 13:30
 5/16 anonim válasza:
50%
Amikor a párom a lépcső tetején áll, és komolyan feljebb kéne lépnem.
2013. júl. 6. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Saját tapasztalat:


Az előző barátnőmnél még 6 év után sem éreztem úgy, hogy "egy szinttel feljebb" tudnék lépni...


A feleségemnél pedig nem is gondolkodtam ilyeneken. Csak jött egymás után minden: Összeköltözés, lánykérés, eljegyzés, esküvő!


Ha egy férfi önnön akaratából nem akar feljebb lépni, akkor ott mélyebb problémák lehetnek.

2013. júl. 8. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
6-os válasza a leghelytállóbb. Vagy érzik egy nőnél, vagy sem. Ezért van a sok 8-10 éves kapcsolat, mikor a csaj már minden ünnepen biztos benne, hogy lesz valami, de persze nem lesz. Aztán szétmennek a pasi meg a következővel egy-két év alatt összeköltözik, eljegyzi, elveszi, gyereket csinálnak és boldogan élnek. Az ex csaj meg néz, hogy mi van? Aztán bebeszéli magának, hogy csak a dac, meg a hülyeség. Holott nem igaz, csak a pasi megtalálta a nőt akivel tovább akar lépni.
2013. júl. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
85%
Kedves ffiak! De ilyen esetben miért is húzzátok az ex fejét 10 évig? Miért is veszitek el a lehetőségét annak, hogy családja legyen és boldogan éljen? Nem lenne tisztességesebb leülni, és azt mondani: nem akarlak elvenni, nem szeretlek hozzá eléggé, gyereket is másnak csinálok majd ripsz-ropsz, amint megtaláltam a nagy őt.
2013. júl. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%

"Kedves ffiak! De ilyen esetben miért is húzzátok az ex fejét 10 évig? Miért is veszitek el a lehetőségét annak, hogy családja legyen és boldogan éljen? Nem lenne tisztességesebb leülni, és azt mondani: nem akarlak elvenni, nem szeretlek hozzá eléggé, gyereket is másnak csinálok majd ripsz-ropsz, amint megtaláltam a nagy őt."



Mert a férfiak nem így gondolkodnak, hanem úgy, hogy végül is jó úgy, ahogy van. Aztán majd lesz valahogy. Nem úgy mint a nők, hogy juuuuuuuj a biológiai óra, meg juuuuuuj most már "ideje" lenne házasodni "ennyi idő után" stb.

2013. júl. 17. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
81%
Attól hogy egy "10" éves kapcsolat után nem az adott nőt válaszja egy férfi, az még nem azt jelenti hogy húzza a fejét. Attól hogy nem kéri meg a kezét, még jól meglehetnek, szerethetik egymást, csak lehet hogy a férfi nem tudja magát elkötelezni mellette. Mert az azért már egy komolyabb döntés.
2013. júl. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!