Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne ilyet kérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ilyet kérni?

Figyelt kérdés

már mi is karácsonyi lázban égünk..:)

a barátom megkérdezte, h mit szeretnék karácsonyra, mivel egyikünk sem akar olyat venni, amit a másik nem tud hasznosítani. Először egy szövetkabátra gondoltam, mivel imádom, de mivel van 2 téli kabátom is, így inkább mást.. aztán ma megláttam az újságban, h van 5-6 ezerért epilátor.:) (egy szövetkabát ugye még drágább is). Emellett , ha nála alszok, nem akarok állandóan azzal foglalkozni, h jajj, itt van egy szőrszál, itt szúr ott szúr. Így gondoltam, ezt fogom mondani neki. Mivel nincs saját keresete, csak spórolt pénze, az viszont eléggé sok, így gondoltam, ennyi bőven elég lesz. Fiúk, ti belemennétek?:) Mert mikor zuhanyozunk, mindig mondja, h inkább menjek vele együtt, ne az, h még fél órát babusgatom (szőrtelenítem) magam. Engem is idegesít ez kissé.. 18L


2013. nov. 1. 20:58
 1/8 anonim ***** válasza:
nem lenne.
2013. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
:D
2013. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon messze még a karácsony,lehet addig vége a kapcsolatodnak.


Am miért lenne gáz?Jó ajándék.Legalább nem a szőrös lábad simogatja

2013. nov. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
neeeeeem gáz.. :D
2013. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Nevetséges hogy manapság a pénzről szól minden. Pfff
2013. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%

O.o Hát na ilyenkor nincs értelme a karácsonyi ajándékozásnak... Ennyi erővel ezeket a dolgokat megvehetnétek magatoknak.... és a karácsony szólhatna valami jelképes ajándékozásról, meg a szeretetről.

Erre epilátor... :D

2013. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
epilatort ne vegyetek az nagyon rossz!!!!
2013. nov. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
EGy normális epilátor igencsak drága.. lehet jobban járna egy 30 ezres szövet kabáttal vagy mit szeretnél. afelett vannak jobb epilátorok. az olcsótól begyullad a bőröd
2013. nov. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!