Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önzőség ilyet kérni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önzőség ilyet kérni?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy az ismerőseid között van egy ember, aki mindennél jobban szeret téged, de neked erről fogalmad sincs. Te már jó ideje boldog párkapcsolatban élsz.

Az illető meghal, de egy hozzátartozója közli veled, hogy az volt a kívánsága, hogy Te legyél ott a temetésén.

Elmennél?

Önzőség ilyet kérni?


2012. dec. 14. 14:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ez milyen kérdés,Istenem?!
2012. dec. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég. Ez most komoly. Ha meghalt szerencsétlen flótás (és ráadásul ismerted is) miért ne mennél el a temetésére??? O.o Miért lenne önzőség, ugyan úgy az ismerőse voltál, csak téged jobban 'szeretett'.

Nem tudta előre elküldeni a meghívót neked ...

2012. dec. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne nyird ki magad... hosszutavon veszteseges.
2012. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
jézusom,kérés nélkül is elmennék.
2012. dec. 14. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Inkább ne menj el, nem érdemled meg, hogy ott állj...jézusom milyen emberek vannak:S
2012. dec. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
27%

Akármilyen gonoszul hangzik, nem mennék el. Semmi dolgom ott, hacsak nem voltunk közeli kapcsolatban, nem ismertem jól. Neki meg nem ártok és nem használok vele. A családtagoknak meg hogy mutatkoznék be? Én vagyok a reménytelen szerelem? Na ne! Ha meg jól ismertem és kedveltem ilyen kérés nélkül is elmennék, ez természetes.


A kérdés második részére: én soha nem kérnék ilyet olyantól, akit szeretek. Éltetemben nem mertem lépni, ő pedig boldog kapcsolatban él én meg kavarjak bele az életébe? Okozzak neki bűntudatot? Szomorkodjon, esetleg fájjon neki, hogy nem tudta viszonozni az érzéseimet?

Igen, önzőség! Aki ilyet kér, az nem szeret!

2012. dec. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Halasi vagy?
2012. dec. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Először is, Én kérném ezt. Nem, nem akarom megölni magam, de nagy esély van rá, hogy megtesz valami más.

Másodszor, attól, hogy ezt kérem, nem kell megtudnia, hogy szeretem. (Bár lehet, hogy rájön magától..)

2012. dec. 14. 14:37
 9/17 anonim ***** válasza:

"de nagy esély van rá, hogy megtesz valami más."


?

2012. dec. 14. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
82%

Én ilyesmiben azon az állásponton vagyok azokkal kapcsolatban, akiket tényleg szeretek:

"Amikor meghalok, ne gyere közel a testemhez. Azért, mert a kezem nem lesz képes már letörölni a könnyeidet."

Nem hogy még rá is kényszerítsek valakit, hogy közel jöjjön...

6. voltam.

2012. dec. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!