Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok mennyire befolyásolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nálatok mennyire befolyásolja a napod és a párodhoz való vagy olyanhoz való viszonyod aki számodra kedves személy hogy milyen volt a munka/suli?

Figyelt kérdés
olyanra gondolok hogyha valami rossz dolog történt veled akkor nincs kedved találkozni vele/nem keresed a társaságát stb..

#munka #párkapocs
2013. nov. 1. 22:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában semennyire, sőt, ha rossz kedvem van, kifejezetten örülök neki, mert tudom, hogy legalább attól felvidulok, hogy vele lehetek. Ahhoz már óriási gondnak kell lenni,e hogy ne igényeljem a társaságát.
2013. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé. Bár nem a páromról van szó, de ha nekem szar volt az iskola, akkor onnantól már az egész napom is az lesz, mivel mindenkihez flegmán és lekezelően állok. Szerencsére ez elég ritka mostanában.
2013. nov. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha rossz dolog történt velem, nem szívesen beszélgetek olyannal, aki számomra kedves, nem szeretném el****ni az ő kedvét is. :D
2013. nov. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
na ezzel én is így vagyok .. :/
2013. nov. 1. 23:04
 5/5 anonim ***** válasza:
És attól tartok, hogy pont emiatt hiszik néhányan, hogy igazából nem is fontosak nekem. :(
2013. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!