Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Személy és vagyonőr mennyit...

Személy és vagyonőr mennyit keres Angliában? órabér/Ł És milyen papírok kellenek, hogy dolgozhasson?

Figyelt kérdés

2012. szept. 1. 20:00
 1/1 anonim válasza:

Szia!

Én tavaly dolgoztam fél évet Londonban.

Tőke mindenképpen kell,legalább 1000-1400font.

Rögtön nem tudsz dolgozni.Elöször igényelned kell angol N.I. numbert,azaz adókártyát,nekem több mint egy hónap múlva küldték ki.Közben,ha már van igazolt bejelentett lakcímed,akkor kell kinti számlaszámot kötnöd,amire megy a fizud.Addig is rent,heti lakásbérlés,kb 70-80font/per hét.Utazás,heti buszbérlet 20 font,plussz a kaja.

Ha kell segítség,szívesen megírom az emailcímét,aki most is kinnt van,és biztonsági őr.FONTOS! Erős alap angol kell,anélkül ki se menj,mert nem vesznek fel!Tavaly a minimálbér 6.06 font volt,idén nemtudom,hogy mennyi.

Sok sikert!

2012. szept. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!