Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért r*bancoznak le ezért?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért r*bancoznak le ezért? Miért kellene ezt szégyellnem?

Figyelt kérdés
15 éves koromban történt. A volt barátommal elmentünk egy discoba és a wc-ben szexeltünk. Illetve amikor már harmadszorra zavartak meg minket, kimentünk egy parkba ahol aligha volt valaki. Már nem voltam szűz (vele vesztettem el persze nem egy wc-be hanem nálunk, és 2 évig voltam vele).Ezt megtudta a mostani barátom (hosszú történet hogy hogy, nem az a lényeg) és én nem tagadtam le . És erre ő lekur-vázott...meg szakított is velem . Nem értem, ez olyan nagy dolog ?
2013. nov. 1. 23:10
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
Teljesen jogos.
2013. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Talán a helyszín az, ami miatt lekur vázott. Amúgy ezen nincs mit szégyellni.
2013. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Igen
2013. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
37%
inkább nem írok semmit!!!!
2013. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
35%
Jó dolog ilyen helyeken csinálni.. :)
2013. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
42%

az a baja, hogy nem vele csináltad ezt:D én kefélnék veled bárhol szivi:D

21 F

2013. nov. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 zotanbro ***** válasza:
23%
igényesség magas szinten
2013. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Még kérdezed??? jesszus
2013. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
Hát figyu. Szerinted az normális, hogy 15 évesen egy disco wcjében csinálod, utána meg egy parkban? Erről szól most a gyerekkor? Mi ennyi idősen "bandáztunk", nem mondom, hogy kizártuk a csajokat, de nem dugtunk disco wcben
2013. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi rossz.
2013. nov. 1. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!