Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a lány nem ír soha rám,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a lány nem ír soha rám, akkor nem érdeklem?

Figyelt kérdés

Én már sokszor ráírtam és jókat beszélgetünk, de egy kicsit kezdem unni, hogy ő soha nem ír rám mindig nekem kell. Ez most azt jelenti, hogy nem akar megbántani és csak azért ír vissza vagy ennyire tartja magát? Mert már találkozunk élőben és úgy vettem észre, hogy szimpatizál velem egyébként. Aztán meg is kérdeztem, hogy soha nem ír rá senkire és várja, hogy neki írjanak? Erre valami ilyesmit mondott, hogy van akikre nem szokott.

Ha meg ő is akar valamit, akkor legalább írjon már rám csak egyszer, hogy tudjam, van esélyem.


2013. nov. 1. 23:18
1 2
 1/11 zotanbro ***** válasza:
nem egyértelmű?
2013. nov. 1. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem abból fog eldőlni van-e esélyed, de ha nem ír feltehetőleg nincs oda érted.
2013. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Miért írna? Nem tart annyira érdekesnek ez az igazság figyeld meg nem írsz rá soha többet nem fog rád írni még csak egy baráttól is kevesebbet jelentesz neki!
2013. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rajzoljál neki, valami szépet.
2013. nov. 1. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Vagy csak nem akar nyomulni.

Kérdezz rá,az a legegyszerűbb.

2013. nov. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
szerintem nem jelenti feltétlenül azt hogy nem akar tőled semmit. mert pl énis olyan vagyok hogy nem nagyon írok rá emberekre, megvárom míg ők írnak. de nem azért mert nem érdekelnek. csak jobbszeretem ha ők írnak :)
2013. nov. 1. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én pl nem szoktam senkire sem ráírni, akkor sem ha tetszik valaki, mindig más ír nekem. De aki tetszik annál kifejezetten direkt nem írok neki, mert tudni akarom, hogy érdeklem őt.

De nála most kétlem, hogy ez lenne a helyzet, mivel írta is, hogy nem mindenkire ír rá, ergó csak annak ír, akivel beszélni akar.

2013. nov. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nem akar a terhedre lenni azért nem ír. Irj rá te:)
2013. nov. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
De az az érdekes, hogy találkozni meg szívesen eljött és egy következő is tervbe van véve. Mondjuk lehet csak a barátaival, barátnőivel kezdeményez beszélgetést akiket régebb óta ismer.
2013. nov. 1. 23:50
 10/11 anonim ***** válasza:

Kicsit régi a kérdés de ugyanebben a helyzetben vagyok mint te, kérdező.


Mi lett belőle?


F

2016. okt. 7. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!