Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Na jó, akkor most hogy is van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na jó, akkor most hogy is van ez? Komolyan gondolja vagy kamuzik?

Figyelt kérdés
van egy srác, akivel neten ismerkedtem meg, egy ideig nagyon sokat beszéltünk, találkoztunk is aztán. a találki nem volt olyan nagyon jó, ebbe most nem megyek bele, hogy miért. de attól még beszélgettünk utána, igaz jóval ritkábban, pár havonta egyszer. legutóbb viszont azt mondta, hogy ő nem mer rám írni, mert fél, hogy visszautasítom és hogy imád és hiányzom neki. kérdem én: akkor miért nem ír rám soha? miért nem lép valamit. szerintem csak etet, és vagy csak egy alkalomra kellek neki, vagy szimplán szórakozik.
2013. nov. 1. 23:40
 1/8 zotanbro ***** válasza:
kamuzik..
2013. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 zotanbro ***** válasza:
ne dőlj be neki :D
2013. nov. 1. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Le akar fektetni csak arra még jó lennél neki!
2013. nov. 1. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ezen kívül a személyiségét meg annyira imádom, hogy az nem igaz... de oké, szerintem is kamu
2013. nov. 1. 23:41
 5/8 anonim ***** válasza:
Kamu.
2013. nov. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kamugep
2013. nov. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
attól bezsélgethetsz vele,lehet nem kamu.. a lábad attól nem kell széttenni gondolom van egy kis eszed :)
2013. nov. 1. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem szándékozom, ezek után főleg nem:)
2013. nov. 1. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!