Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Ti belemennétek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti belemennétek?

Figyelt kérdés

Van egy pasi akivel találkozni fogok. Dolgozni megyek hozzá, mert neki van olyanja ami nekem nincs. Nem akarom leírni konkrétan. De nem is ez a lényeg. Kérdezte, hogy utána ott maradnék-e beszélgetni, ismerkedni esetleg hagynám-e magam hogy kényeztessen. Én még soha nem voltam pasival, de ehhez a csávóhoz igencsak vonzódom. Kedves, aranyos, jófej, megértő. Vagy legalábbis ezt mutatja. Sajnos amikor egyszer rákérdeztem, hogy milyen kapcsolatot keres, azt mondta hogy még nem gondolkodott rajta, de lehet hogy most csak lazát. Így nyilván számolnom kellett azzal, hogy mi a helyzet. Mivel még nem voltam pasival így én úgy gondolom, hogy elég nagy vagyok ahhoz, hogy bevezessen az ilyen dolgokba, ha szex nem is lesz. Belemenjek?

Valamint én hiszek abban, hogy megtudom változtatni a véleményét. Szeretném ha komolyra fordulna a dolog. Ennek mennyi az esélye? Nyilván nem adom magam könnyen, de valahol azt látom, hogy ha már rutinosabb leszek, meg felé nézve engedékeny és jófej, stb akkor lehet komolyan is venne. Vagy nem? Csak kihasználna?

Nagyon szeretném ha lenne köztünk valami komoly, de ez nyilván a későbbiekben alakulna ki, és addig nem tudom mit kellene lépnem, vagy mit nem. Kérlek segítsetek, nehogy valami butaságot csináljak!


2013. nov. 2. 09:04
 1/6 anonim válasza:
ne add le magad! Ennyinek fog tekinteni akkor. Beszélgessetek, és előtte változzon meg a véleménye, hidd el csak erre kellenél neki semmi másra, és neked fog nagyon fájni utána nem neki!
2013. nov. 2. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jajj szivi, te szörnyen naiv vagy! Mégis szerinted, ha eddig senki nem változtatta meg, majd pont te leszel az? Ha azt akarod, hogy összetörje a szíved, nyugodtan menj bele, de amúgy pedig ne gyere majd ide sírni, hogy mennyire szemét volt.
2013. nov. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
KÉRDÉS: hány éves vagy?
2013. nov. 2. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bele hát.
2013. nov. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

"mert neki van olyanja ami nekem nincs." bocsi, ezen jót nevettem.:D


Ha úgy tudod kezelni, ahogy ő, hogy nem szeretnél belé, akkor menj bele. De mivel te komolyabbat akarsz, de ő biztos, hogy nem, így nagyot eshetsz pofára. Inkább ne szerintem. Ez a "na majd én megváltoztatom" dolog még egy nőnek sem jött be, ezzel csak áltatod magad. De te tudod, hallgass a megérzéseidre vele kapcsolatban, kinézed belőle, hogy meg tudna változni? Hány évesek vagytok amúgy?

2013. nov. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én hallottam már olyanról, hogy egy srác csak a laza kapcsolatot tolta és aztán jött egy lány és teljesen megváltozott... Bár igen, ilyenek csak a mesékben vannak (sajnos).

Én 19 vagyok, ő 26.

2013. nov. 2. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!