Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ha az lenne a boldog...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ha az lenne a boldog családi élet ára, hogy csakis a leendő férjetekkel fekhettek le és csak az esküvő után, akkor belemennétek?

Figyelt kérdés
Kíváncsi vagyok.
2013. máj. 10. 21:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Naná!
2013. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
72%
Ha ettől tényleg boldog családi életem lenne, mármint nem problémamentes, de összességében kiegyensúlyozott, akkor azt hiszem igen. De mint tudjuk, mondani könnyű...:P
2013. máj. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
dehogy, amúgy is jóval lekéstem róla 22l
2013. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

ehhez az kéne, hogy a fiúk is normálisak legyenek és ne fektessék meg a csajokat éretlenül idő előtt.

vagy pl. börtönbüntetéssel kéne büntetni az ilyen bohóckodást, ha valaki ezzel tracsra vágja a csaj életét, ami miatt már nem lehet boldog családi élete.

2013. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Igen, bele!

Minden további nélkül.

2013. máj. 10. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Nem. Nem veszek zsákbamacskát. Az eltérő szexuális kultúra elég nagy veszélyt jelent a boldog családi életre, nekem sajnos ez a tapasztalatom!
2013. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
picit lekéstem,de ha holnap lesz az esküvő akkor igen
2013. máj. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
De csak így lehetne boldog családi életem? Mert ha nem, akkor nem biztos, hogy belemennék. :D
2013. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
7%
nem 1900-at irunk,mazista beteg fa..ok,rátok kéne robbantani a gyk-t
2013. máj. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Baromira boldog családi életem lesz, ha kiderül, hogy a férjem egy perverz állat, vagy aszexuális. Szóval egyértelműen NEM!
2013. máj. 10. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!