Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, Nők nektek mennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, Nők nektek mennyire fontos a méret és főleg a vastagság szex közben, igaz h a vastagabbtól nagyobb élvezet van?

Figyelt kérdés
nkm kb 14-14,5 centi és vékony :/ ez gondolom eléggé keserves.
2013. nov. 2. 18:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Felnőtt vagy, vagy gyerek?
2013. nov. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
10%

30/10 a minimum.


12/N

2013. nov. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
hát most leszek 21
2013. nov. 3. 09:59
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem a méret számít. Ha nagy...

(Ezt vmelyik felnőtt film hősnője mondta...)

2013. nov. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én jobban szeretem a 13-16 közötti méreteket. Láttam már kisebbet (10/5) aranyos :) is meg hát elég nagyot(21/8)az ilyesztő. Főleg a 13-14 centist szeretem nagyon.


22/L

2013. nov. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
62%
Nekem 16cm es és még sose volt rá panasz. A legutóbbi barátnőm már attól átnedvesedett, hogy hozzábújtam. Azt szokta mondani úristen mint csinálsz velem? Főleg akkor volt neki kellemetlen ha utaztunk valahova és átázott a bugyija. Hát ennyire kívánt. És volt neki egy 24cm es pasija is, aki 3 at lökött belé és el is ment. Vagyis nem tudta kielégíteni. Egy bizonyos szintig kb 14 cm nem számít a méret. Az alatt már kicsi, és a lányok nem érzik annyira. De ha nagyon felizgulnak rendesen ősszeszorul a fa..kad körül a p...ncijuk. Egyszer akkorát élvezett, hogy nem tudtam kihúzni annyira megszívta. Fontos az előjáték, és hogy mennyire bírod.
2016. nov. 6. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!