Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Mit gondoltok az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mit gondoltok az ilyen lányokról?

Figyelt kérdés

Mennyire zavar az titeket, ha itt gyk-n egy lány nem tud olyan szépen, választékosan fogalmazni. Nem arra gondolok, hogy nem tud egy épkézláb mondatot megfogalmazni, vagy trágár szavakat használna, hanem arra, hogy nem olyan gazdag, kifinomult a szóhasználata. Értelmes gondolatai vannak, csak viszonylag egyszerűbben fejezi ki magát.

Csak azért kérdezem, mert vannak itt olyan férfiak, akik tényleg csodaszépen fogalmaznak és látszik, hogy jó beszédkészségük lehet. és sokszor írják egyes pasik, hogy alig lehet itt értelmes, okos nőt találni. Kíváncsi lennék, hogy ezt miből állapítjátok meg, már az ilyen lányokról is rossz a véleményetek, v. butának tartjátok, akik szerényebben fejezik ki magukat? Vagy inkább a mondanivalóból, a tartalomból vonjátok le a következtetéseket? Nem kötekedni akarok ezzel, egyszerűen csak érdekel.


2013. nov. 2. 19:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
szeretem, ha a lényeget mondja el valaki és nem olyan szavakat használ aminek a felét sem értem :)
2013. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A szóhasználatnál fontosabbnak tartom, ha egy lány tud helyesen írni.
2013. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Engem nem érdekel addig amíg nem ilyeneket ír. pl.: Dik má te gechi, jaah de jampi kis kölök vagy vagy ilyesmi, remélem érted.
2013. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem gondolok róla semmit amíg helyesen és átláthatóan tud írni és normálisan meg tudja fogalmazni amit szeretne. Még a smiley-k sem zavarnak de rövidíteni ne rövidítsen olyan sokat.
2013. nov. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Engem ez sosem zavart. Nincs azzal gond, hogyha rövid, tömör mondatokat ír, amíg azok értelmesek és látszik is az írásán, hogy nem buta. Én is szoktam privátban, vagy akár válaszban fél oldalas regényeket írni, de csak azért, mert engem ez szórakoztat, vagy csak nem tudom magam máshogy kifejezni.

Privátban ez inkább csak akkor zavar, amikor én írok neki egy oldalnyi levelet, majd ezt ő lerendezi 2 sorral. Általában ilyenkor rekednek meg a beszélgetések.

2013. nov. 2. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Általában a mondanivalóból látszik,hogy milyen is az adott egyén.Néhány embernek itt elég sajátos nézetei vannak.
2013. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Tényleg csak az a fontos, hogy tudjon helyesen írni... Mármint, ne értsd félre, ha egyszer egyszer elír valamit, vagy nem jó helyre tesz egy-egy vesszőt az nem gáz, de ne írja már azt, hogy ojan, mijen...

Ma ne írja azt, hogy : wan, xia...fu ezek mellett fogalmazhat bárhogy, szívinfarktust kapok.

2013. nov. 2. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Te kivételesen értelmes vagy. És szépen fogalmazol.
2013. nov. 2. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem vagyok pasi, de te nagyon aranyosan írsz. "Csodaszépen fogalmaznak" :) Azért olvastam el a kérdésed, mert kíváncsi voltam a válaszokra. Nem kötekedni vagy okoskodni jöttem.
2013. nov. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Azért a szövegből és a szerkesztésből nagyon sok mindent le lehet szűrni. Én is szeretek nagyon hosszú leveleket írni, de persze ugyanezt visszafelé nem várom el. De kapok olyan válaszokat is, hogy néha többször is el kell olvasnom, hogy megértsem, mit is akar mondani az illető. Összefolyik a szöveg, rengeteg rövidítés stb., ezekre azért sokan odafigyelhetnének, mert ami berögzül, azt nagyon nehéz megváltoztatni és egy-egy helyzetben bizony kellemetlen lehet.


Az, hogy mennyire okos valaki nem a helyesírásból meg a választékos szóhasználatból derül ki, hanem a tartalomból. Attól, hogy valaki egyszerűen fejezi ki a gondolatait, még nem lesz buta vagy kevesebb a szememben.

2013. nov. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!