Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha egy pasinak barátnője van,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy pasinak barátnője van, akkor bámul egész este? És ad olyan "jeleket", mintha tetszenék neki?

Figyelt kérdés

Fiúk, ti flörtöltök így lánnyal, ha nem vagytok egyedülállók?

Nem tudom, hogy van-e baránője, azért kérdezem :) Szokása ez a férfi nemnek?


2010. nov. 1. 16:01
1 2
 1/18 Moszuke ***** válasza:

hát én nem tudok róla, hogy a férfiak jeleket küldözgetnének.. de biztos van ilyen o.0

vagy csak akarod látni a "jeleket"

2010. nov. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
a "jeleket" pl testbeszédre értem. Az pedig mindenkinek van :)
2010. nov. 1. 16:06
 3/18 anonim ***** válasza:
Szia! én lány vagyok, de értem, hogy mire gondolsz. Az én kiszemeltem is mással jár, mégis mikor ketten vagyunk, nagyon küldi azokat a jeleket. :) Hát igen, ilyenek a pasik. De lehet, hogy ő még egyedülálló, bár ha beveted magad, már nem sokáig.:)
2010. nov. 1. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Moszuke ***** válasza:

hát.. a csávó(k) akkor nemnaon hűségesek...

vagy ti értitek félre a "jeleket"

mind2 esetben ti sz&pjátok be a f&szt.


- mert ha a mostani csajához nem hűséges hozzád mért lenne az?

és

- mert ha félre értitek a "jeleket" akkor koppantok egyet a földön.


én szóltam.:)

2010. nov. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
azért küld jeleket mert bejössz neki, különben miért foglakozott volna veled..?!másnak is csinálta ezt?hanem akkor tetszel neki;)
2010. nov. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Abból ahogy fogalmazol, idősebbnek és értelmesnek tűnsz.

Most egészen komolyan, mi értelme van az összes ilyen sztereotípiára építő kérdésnek?


Egyén válogatja. Nem azért mert férfi. Nem azért mert nő.

Természetesen megvárhatod, amíg felbukkan egy közhelyektől tocsogó vadfeminista válaszoló, aki majd jól megmondja, hogy bizony minden férfi ilyen, mert ő már kettővel is volt, és mindkettő milyen görény módon félrekacsintgatott.

2010. nov. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
A kérdés csak egy kérdés, nincs nagy jelentősége. Kíváncsi vagyok a kommentekre, főleg fiúkéra. Megnézem ki mit ír, és levonom a következtetést. De nem a válaszok alapján fogok dönteni, ez egyértelmű :)
2010. nov. 3. 17:00
 8/18 anonim ***** válasza:
Utolsónak teljesen igaza van. Sajnos ilyen úton-módon nem fogod megtudni, van-e csaja. A jelekből egyértelműen leszűrhető, hogy tetszel neki, de hogy van-e csaja, az onnan lesz leszűrhető, hogy pl. utánajársz. (Közös ismerősök, esetleg facebookra ha kirakja, ilyenek..) Szóval igen, vannak olyan pasik, akik kifejezik a tetszésüket akkor is, ha van csajuk. (Ez még szerintem nem is elítélendő.. csak ne csalja meg.) De hogy ez a srác milyen ember, és hogy van-e barátnője, egyaránt fingom nincs, és szerintem a többi válaszolónak se:) (De a válaszom a kérdésedre: "Igen, lehetséges".. csak ebből nem fogsz semmit leszűrni.)
2010. nov. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Okéoké értem:) Mindenesetre válaszoltam.
2010. nov. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

an egy osztálytársam,akinek másfél éve barátnője van,nekem pedig 3éve barátom,ennek ellenére folyamatosan próbálkozik(burkoltan).

Már nagyon unom és szerintem undorító szokás,hogy komoly kapcsolat mellett félrekacsingat valaki.

Msn-en meg ki van írva neki,hogy így szeretlek ugy szeretlek életem..

2010. nov. 3. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!