Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek? Tanácsolnát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek? Tanácsolnátok valamit hogy újra jó legyen a részemről is a kapcsolatunk?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal.Ö az elsö nekem. Kezdetben én voltam oda nagyon érte az utobbi két és fél évben mindenki mondja és érzem is hogy nagyon szeret .Viszont kevés programot csinálunk együtt,vagy pénz miatt,vagy mert dolgozik,suliba jár és ugyan ugy én is,vagy pedig mert nincs közös társaságunk..

EGyre többször gondoltam a szakításra de mindig álmodoztam róla hogy ujra egymásra találunk.Hosszu távon is vele tervezek. DE van hogy azt látom hogy tulságosan sokat vagyunk együtt,nincs semmi izgalom a kapcsolatunkban. Ö a legjobb barátom is. Tanácsolnátok valamit hogy mivel dobhanánk fel a kapcsolatunkat? A legnagyobb probléma a társaság hiánya úgy érzem...


Tudom másoknak sokkal komolyabb problémáik vannak...de engem ez nyomaszt.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2013. nov. 2. 20:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem latom a problémát, kiemelnéd ?
2013. nov. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Lehet nincs is ,csak kreálom magamnak! :D elnézést a zavaros megfogalmazásomért. TAlán sokat voltunk együtt,és kevés programokat szerveztünk,ellaposodott a kapcsolat biztosnak vesszük hogy ott vagyunk egymásnak.Talán ez a baj
2013. nov. 2. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!