Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok a párom 28...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok a párom 28 éves. Több, mint egy éve vagyunk együtt és a kapcsolatunk elején beszélgettünk a korkülönbségről. A családom a mai napig nem képes elfogadni, hogy szeretem őt teljes szívemből. Van valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Én se gondoltam volna, hogy szerelmes leszek idősebb férfiba, de a szerelem kiszámíthatatlan.
2013. ápr. 17. 12:34
 1/10 anonim ***** válasza:
milyen a viszonyod édesapáddal?
2013. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Majd később lesznek gondjaid ezzel nem most!
2013. ápr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Bizony, az előzőnek igaza van, én is ezt látom az egyik lány barátomon. Ugyanígy 17 évesen jött össze egy 28 évessel. Most 19, abban a korban van, amikor a legtöbbet van az ember a barátaival. Azonban a pasija már le akar telepedni, családot alapítani. A lány azt mondja, hogy kezdi teljesen kiborítani, hogy az esti szórakozása az, hogy a barátja megeszik egy kolbászos kenyeret, aztán tévéznek és lefekszenek. Ő meg takarít, elvégzi a házimunkát. Anyagilag is kezd függővé válni a barátjától, mivel sok drága dolgot is kap.

Hiába mondják, hogy nem számít a korkülönbség, a mi korunkban szerintem még számít. Nagyon vigyázz magadra, hogy legyen erőd kilépni, ha már úgy érzed teljesen behálóztak!

2013. ápr. 17. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Vazul03 válasza:

Szia..

Én azt gondolom ,hogy ennek a kapcsolatnak nincs jövője, mert a szüleid úgysem fognak beletörődni abba, hogy Te egy 28 manussal jársz.

Sajnálattal közlöm Veled, hogy TÖRŐDJ BELE!!!

Puszi, Vazul

2013. ápr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez elég nagy korkülönbség. "Majdnem" generációs:):):)

Ritka kevés ilyen kapcsolat működik hosszú távon. Persze ez azon is múlik, hogy Te 17 évesen milyen "érettségi" fokkal rendelkezel. Érettebb vagy-e a korodbelieknél.A férfi pedig képes-e gondolkodásban is fiatalosabb maradni a koránál. Ritkán jön össze pozitívan a dolog...

2013. ápr. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nálunk furcsa helyzet, mert ő még egyetemre jár es így szinte nem is lehet észrevenni a különbséget. Viszont azzal tisztában vagyok , hogy pár év múlva nehezebb lesz már csak azért is mert ő majd megszeretne állapodni. De az biztos , hogy az olyan 4-5 év múlva lesz.
2013. ápr. 17. 13:01
 7/10 anonim ***** válasza:
Én is 17 vagyok a barátom 30, mi még nem mertük elmondani a szüleimnek. A barátom már szeretné elmondani, de félek, hogy akkor elveszítem.
2013. ápr. 17. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 ivilicious ***** válasza:
én 18 voltam,a barátom 28 éves,mikor összejöttünk,most 20vagyok,ő 30..eleinte én szüleimnek sem tetszett nagyon a korkülönbség,de megismerték :)
2013. ápr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 ivilicious ***** válasza:
am meg 3-as válaszadó, én eléggé kőkeményen kibuliztam magam,de már hiányzik,h eljárjunk,soha nem megyünk sehova..mert,h ő már 'vén'de nem is bulira gondoltam,hanem akárhova...főzök,takarítok,tanulok,dolgozok,ez az életem :) de attól még szeretem
2013. ápr. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősöm 17 évesen jött össze egy 25 éves fiúval. Két év múlva házasodtak, ennek pedig több mint 20 éve. Szép család nagyon...
2014. febr. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!