Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy derítsem ki hogy tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy derítsem ki hogy tényleg az, akinek mondja magát?

Figyelt kérdés

Pár hete interneten megismerkedtem egy izlandi sráccal egy nemzetközi oldalon, de most már csak skypeon szoktunk beszélni. Nagyon helyes, kedves és vicces, és jól elvagyunk. Pár napja megkérdeztem hogy van-e barátnője, az válaszolta hogy nincs, megkérdeztem hogy az hogyan lehet?, amire azt írta: " lehet hogy azzal van összefüggésben, hogy meleg vagyok."

Kicsit lesokkoltam, de továbbra is beszélgetünk, sőt jobban megértjük egymást. Persze nem akarok tőle semmit, csak hogy ne értsetek félre.

Szerettem volna videochatelni vele, de nemet mondott rá és fura lett, és 2 perc múlva mondta hogy mennie kell. Ez kicsit gyanús.

Ezért rákerestem a nevére(facebookon, youtubeon, twitteren, googleben, online telefonkönyvekben) meg pár képére, de semmit se találtam.

Ezen a nemzetközi oldalon a profilképe egy tájkép és a képek róla egy olyan mappában van amiket csak a barátan láthatnak, és ha a képeken nem ö lenne akkor miért rejtegetné

meg mondta hogy van egy barátja akivel nyitott távkapcsolatban élnek, és küldött is róla képet, és ebben az idegenek számára rejtett mappában találtam is róluk egy közös képet.


Van valami ötletetek hogy még hogy deríthetném ki, hogy tényleg az akinek mondja magát


Ha az elfogadtam hogy meleg, akkor miért nem akar videochatelni? vagy mitől fél?



2013. nov. 3. 12:21
 1/9 anonim ***** válasza:

vannak olyan emberek akik csak azért, hogy ne érezzék magukat egyedül, magányosnak kamu profilokat hoznak létre maguknak, hogy ezzel kompenzálják a magányosságukat.


lehet, hogy ilyen a srác.


lehet, hogy nem.

2013. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fhuu,szerintem ilyenekbe nem érdemes belemenni,pláne,hogy ennyire titkolózik. Szerintem Te se add ki magad olyan bátran,de ez csak egy javaslat.
2013. nov. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Csináljon egy képet,ahol a mai újságot tartja,vagy egy papír lapra írt szöveget.
2013. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kit érdekel hogy igazi-e vagy semmi úgyse fogsz vele találkozni valószínűleg a büdös életbe sose... Ha meg jó vele beszélgetni teljesen mindegy hogy igazi-e vagy sem. Az meg hogy meleg nem tartozik rád. :D Ne legyél már ennyire kíváncsi.
2013. nov. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Papírra viszont azt írja: "Banános Sztracsatella"
2013. nov. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Pontosan! De aztán nézd meg,hátha photoshop :D
2013. nov. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
megkértem, de nem válaszol
2013. nov. 3. 21:16
 8/9 anonim ***** válasza:

én is azt akartam írni, hogy ne csinálj ebből ekkora ügyet.


persze csinálhatsz, csak tényleg nem valami hü de extra, kit érdekel ki a franc ő valójában? és ha kamuzik? nem tök mind1, úgyis ja, valoszinüleg nem fogtok találkozni soha, de ha nyomozgatni akarsz, hajrá, csak lebukik elöbb utobb, csak mondjad neki hogy miért nem küld meg stb,, és hogy téged ez zavar, aztán csak kijukadtok valahol

2013. nov. 3. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pontosan, igaza van az előttem szólóknak!


Annyit teszek még hozzá, attól tarthatod vele a kapcsolatot. Ha akarja, úgyis beavat sok egyéb dologba. Nekem is vannak interneten szerzett net barátnőim, egyikőjüket 3éves ismerem és rendszeresen beszélgetek vele itt a neten.


Ja, és nekem is csak most lett nemrég saját nevemre szóló Facebook oldalam, tehát, ha úgy van vele a srác, ahogy én régebben, keresheted a neten, hiába hívják úgy ha nem csinált magának külön oldalt mert nem érdeklik az olyan oldalak.

2013. nov. 4. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!