Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mondja egy csomó pasi ezt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondja egy csomó pasi ezt?

Figyelt kérdés

Sok pasi hangoztatja, hogy nekünk lányoknak csak pénz kell, meg a nagy izmokért döglünk. Szerintem például a gyúrós pasik undorítóak, az anyagi helyzetet meg még barátok közt is bunkóság kielemezni, de nem is érdekel.

Tudom, hogy vannak olyan pics@k, akik gazdag vagy izmos pasival akarnak mutatkozni, de az nem a párkapcsolatról szól és nem is hosszú életű! De emiatt a jelenség miatt minden lányt vagy nőt elítéltek!

Miért?!



2013. okt. 31. 12:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
jó hogy szólsz mert már elfelejtettem h ma kéne menni konditerembe:D
2013. okt. 31. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak itt a gyakorin mondják ezt egy csomóan.
2013. okt. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mert az ember szeret altalanositani! En tapasztalatbol irom, hogy 10-bol 7 lany biztos olyan... -egy medve
2013. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

csak itt mondják ezt!!!

sőt lehet, hogy a gyakoris moderátorok írják ezt, hogy valamennyi önbizalmat adjanak a hozzám hasonló nyomorult senkiknek.

2013. okt. 31. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
valójában is így van csak élőben nem merik felvállalni hogy csak pénzéhes ringyók élnek
2013. okt. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A lányok meg befejezhetnék hogy " a férfiaknak csak a ribik kellenek".
2013. okt. 31. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A valóságban én ezt még nem tapasztaltam. Az interneten mindenkinek sokkal nagyobb a bátorsága, olyanokat is leírnak, amit személyesen nem biztos, hogy vállalnának, mert gyávák. Ilyen az ember, el kell fogadni.


Viszont szemtől szembe ilyen kritikát soha nem hallottam, és soha egy pasi sem mondott ezzel kapcsolatban nekem semmi rosszat. A valóságban gondolom intelligensek annyira, hogyha már egy nővel meg van a kölcsönös vonzalom, adnak egy esélyt, hogy megismerjék egymást. Legalábbis én így tapasztaltam eddig. :)

2013. okt. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Menj le egy belvárosi szórakozóhelyre egy pasival kérd meg, hogy menjen oda 10 fullos lányhoz..10ből 8nál az első pár mondatban előjön, hogy milyen kocsival vagy és mivel foglalkozok avagy mennyit keresel téma....
2013. okt. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

8as

menj el egy bálba, könyvtárba, múzeumba, parkba és tedd ugyanezt! a 10/8as arány ezeken a helyeken már nem lesz meg

a diszkókba miért járnak az emberek? hogy igyanak és "táncoljanak". az ilyen társaságtól mit vársz?

nem dizsiben kéne csajozni és nem lennének ilyen tapasztalataid..

2013. okt. 31. 13:22
 10/11 anonim ***** válasza:

Ez egy igazán jó kérdés.


Szerintem nem ez a sztereotíp nő fogalma, hogy elvárják, hogy tele legyen a buksza, és hogy izmosak legyünk, stb..


Viszont sajnos pénz nélkül manapság semmire nem lehet menni, így én megfogadtam, hogy addig egy lányhoz sem megyek oda, amíg nincs mindig pénz a zsebemben valamennyi.


Tény, hogy én a semmiből is mindent megadnék a barátnőmnek, a gatyámat is leadnám érte, "sajnos" ilyen típus vagyok.


De az is tény, hogy véletlenül kijött szóba egy ismerős csajjal ez a téma, és mondtam ezt, hogy "előbb pénz, utána nő", és szépen bólogatott. És nem egy szajháról van szó, ne úgy képzeljétek el...


És inkább több embernek jön be ez az elmélet, akikkel beszéltem, mind azt mondták, őszintén, hogy igen, fontos, hogy milyen anyagi helyzetben van a fiú.


Még ez alapján sem általánosítok.


Keresem azt a szerelmet, aki viszont szeret, és kölcsönösen elviseljük egymás tulajdonságait, azt a nőt, akit ha néha úgy esik jól, ingyen is meglephetek. Bízom benne, hogy megtaláljuk egymást.

2013. nov. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!