Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúknál is van lányok számára...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúknál is van lányok számára fenntartott barátzóna, amiből nincs kiút, lehetőség párkapcsolatra?

Figyelt kérdés
2013. nov. 3. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs barátzónám!
2013. nov. 3. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nincs, mert ez a barátzóna f@..ság...

Bár hiába tépem a számat, ez már olyan trendi szöveg...

23f

2013. nov. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
#2 véleményét osztom.
2013. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 véleményét szorzom
2013. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem is igaza van a # 2-esnek... részben. Létezik barátzóna, csak az hülyeség, hogy onnan nem lehet továbbjutni. Sőt, igazából a párkapcsolatok 90%-a úgy kezdődött, hogy csak barátok voltak és később fordult komolyabbá a dolog...


De ha az a kérdésed, hogy létezik-e olyan lány, aki nem jön be nekem és nem tudom elképzelni még 5 év ismeretség után sem, hogy legyen valami "komolyabb" köztünk; akkor a válaszom igen. Létezik.

2013. nov. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csak olyan lányoknak tartanak fenn, akik nem jönnek be nekik, de vész esetén hozzányúlnak ha kell ezekhez a készletekhez is, míg egy lány ritkán fekszik le olyannal akihez nem vonzódik.
2013. nov. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen van, de csak olyanoknak, akik nem jönnek be.
2013. nov. 3. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Lányként kérdezem, a fenti kérdéshez kapcsolódva: ha egy pasinak egyszer már bejött egy lány (nem volt szex köztük), mégis barátzónába tette, mert "nem akar most kapcsolatot", akkor onnan van kiút?
2013. nov. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

# 8:

Ha csak azért, mert nem akart kapcsolatot, akkor igen. De mint mondtam fentebb, szinte minden kapcsolat barátságból indul. Legalábbis a normálisabbak.

2013. nov. 3. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Van akit bottal nem piszkálnék,de azokat aligha hívnám a barátaimnak.Nővel akkor állok szóba,ha akarok valamit,vagy ha muszáj.Barátkozni egyikkel se fogok.
2013. nov. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!