Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ejtsem a barátnőmet emiatt?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ejtsem a barátnőmet emiatt?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok most a barátnőm 18 éves. Egy hónapja járunk még nem feküdtünk le egymással. Én magas vagyok meg minden és mindig megjegyzi milyen nagy a lábam meg a tenyerem és kiderült azért mert igy azt gondolja hogy a péniszem is biztos nagy. Sajnos nem nagy hanem átlag kb. 14-15 cm. Félek hogy csalódni fog. Meg olyanokat is mond hogy hideg a kezem akkor biztos jó vagyok az ágyban stb. Mondtam neki hogy ne várjon sok mindent meg mondta hogy nem fontosak ezek a dolgok de ha már igy felhozza tuti hogy fontos neki szerintem. Mit csináljak? Nagyon zavar az egész.
2013. nov. 3. 15:43
 1/8 anonim ***** válasza:
inkább adj bele mindent hogy ne csalódjon benned
2013. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne problémázz ezen. Majd szex után kérdezd meg h milyen volt, és megtudod h csalódott-e.
2013. nov. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Az első szex nagy esemény! De ne parázz!!! Az csak árt.

Persze, hogy foglalkoztatja őt is, de inkább a lelki dolgok. A többi csak érdekesség.

2013. nov. 3. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 BlackSword ***** válasza:
Szerintem inkább arra akar célozni, h dugd már végre meg!!!
2013. nov. 3. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hát ha ilyeneken gondolkozol, neked se lehet sok eszed
2013. nov. 3. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
dehogy ejtsd ezért. szerintem is csak célozgat, hogy végre legyen már valami.:P ha szereted és ezt akkor is kimutatod, akkor biztos nem fog csalódni.:)
2013. nov. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azt szeretné hogy meg fektesd te hülye..
2013. nov. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kuuken ***** válasza:
danone-t neki
2013. nov. 5. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!