Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek hány évesen volt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek hány évesen volt az első csókotok? Milyen volt? (kort és nemet is írjatok légyszi)

Figyelt kérdés

2013. nov. 3. 16:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Nem volt még :(

17/L

2013. nov. 3. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

14 évesen. Arra gondoltam jóég mi ez,de mégis csodás volt

azóta is együtt vagyok azzal a fiúval

18/L

2013. nov. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18 évesen. Számítottam rá, de meglepett, hogy rögtön nyelves csókkal kezdett a fiú. Egyébként nagyon nyálas volt és úgy éreztem, mintha egy propeller lenne a számban. Fura volt...Viszont annyira reménytelenül szerelmes voltam, hogy még így is jó volt.
2013. nov. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim válasza:
15 évesen nyáron. Pont elkezdett esni az eső és beszaladtunk egy faház alá. Ott volt az első. Elég fura volt, de az pillanat jó volt. Aztán végül csak barátok maradtunk. Utána a táborban voltam egy másik fiúval. Őt nagyon megszerettem. Hosszabb ideig vele volt az első. De aztán vége lett a tábornak és mivel messze lakik nem találkozunk..azóta senkivel se voltam.
2013. nov. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
15/L váci utcában..
2013. nov. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 BíborHorse válasza:

#3

11 évesen? Csak én lepődök meg ezen? 11 évesen nekem eszembe se jutott volna, de még strandolni sem akartam fiúval, nem hogy csókolózni. Nekem még nem volt, nem is akarok a közeljövőben, majd valamikor 3-4 év múlva lehet. Mi ez, hogy már ilyen korán? Az én nővéremnek például 18 éves koráig nem volt fiúja, egyáltalán, még csak fel sem merült. És ez baj?

Nem tudom, nekem ez elég fura, 11 évesen nem is gondoltunk még csókra a baráti körömben és szerintem nem is kell.

majdnem14/l

2013. dec. 19. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 K. D. G. válasza:

10 eves voltam es a suli alagsoraban. Nem tul romantikus helyszin de eletem legszebb pillanatai koze sorom :)

Most 12/l

2014. febr. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!