Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki perverz?

Figyelt kérdés

Miért van az hogy mindenki annak vallja magát, még aki a semmire is benedvesedik még az is azt mondja magára hogy perverz, szerintem poén. 12-3 évesek perverznek vallják magukat, talán a szomszéd néni is. Most mindenki perverz mert ez elvárás lett, mert attól kelendőbb valaki vagy fogalomzavarban van az emberek 80%-a? Valaki tegyen már rendet a fejekben, hogy pl. a kanosság nem perverzség, ha a szádba akarom

kiüríteni a végbelem tartalmát, az igen.


Példa: http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__egyeb-kerdesek_..


2013. nov. 3. 18:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
nem, én nem vagyok pervez...
2013. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Hát nem cukik?! ^^"

[link]

2013. nov. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nem, én nem érzem magam annak. Ugyanakkor te most tényleg azon vagy kiakadva, hogy emberek magukat perverznek vallják, ezért ez a "nemes" titulus a te szemedben csökken?
2013. nov. 3. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Én nagyon az vagyok. 20l
2013. nov. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Én az vagyok.

19/F

2013. nov. 3. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Én perverznek vallom magam, ha bizonyítékot kérsz, írj privátban.


20/F

2013. nov. 3. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Majd ha a szátokba sz*rhatok elhiszem.;)
2013. nov. 3. 18:18
 8/17 anonim ***** válasza:

Lehet néhányan úgy vélik ha perverznek titulálják magukat, attól szexuálisan nyitottabbnak érdekesebbnek tűnnek...bár a nagy többségnek fogalma sincs az egyes szubkultúrák mibenlétéről, és sokszor nem is vágyik az extremitásokra de kipróbálja mert most az a divat. Ugyan nem élvezi az anális szexet, de csinálja mert mindenhonnan az jön, hogy ez milyen király...


Én ha úgy vesszük perverz vagyok, de nem divatból. Van egy meghatározott szexuális aberrációm aminek tisztában vagyok a hátterével és ismerem a mibenlétét...de nem hirdetem az utcán, és bizalmasan kezelem.

2013. nov. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Perverz vagyok és próbálkoztam már "extremitásokkal" is. Viszont szerintem ritka az igazán perverz és belevaló lány manapság...
2013. nov. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon sokszor valoban inkabb fogalomzavarrol van szo es sokan ugy gondoljak, ha szeretik a szexet, nagy az etvagyuk, sokszor is csinaljak, akkor ok perverznek szamitanak, illetve maga a fogalom is nemikepp szubjektivnek mondhato, nincsenek kobe vesve igazabol a hatarai es egyenenkent is valtozhat, hogy mi tartozik bele (nyilvan szexualipszichologiai ertelemben azert valamennyire korulhatarolhato a fogalom tartalma).


Ugyanigy vannak gondok a nimfomania es a szexfuggoseg fogalmaval is: a koznyelvben, a hetkoznapokban egyre tobben hasznaljak mas ertelemben, mint amit valojaban ezek a fogalmak takarnak.

2013. nov. 3. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!