Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy önbizalom hiányos lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy önbizalom hiányos lánnyal kezdtem én beleszerettem végül más fiúval jött össze. Hogy lehet ezt feldolgozni?

Figyelt kérdés

Buszon láttam meg,egyedül üldögélt felfigyeltem rá.Ő is rám.Alig mert szemezni.Leszólítottam és megismerkedtünk.

Kis önbizalom hiányos gátlásos lány volt.Viszont nagyon szerethető.Segítettem neki fejlődni.Végül egy magabiztos csinos lány lett belőle.Csak,hogy én beleszerettem.El is mondtam neki,de visszautasított és végül a segítségemet kérte egy fiúnál.Segítettem is és most boldog kapcsolatban vannak.

Én meg egyedül magányosan fájó szívvel :( Nagyon szeretem őt.Tudom idővel elmúlik de mit tehetnék még?



2013. nov. 3. 21:04
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ismerkedj más lányokkal.
2013. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
100%
Ez az a helyzet, amikor leköp az élet. Kitartás tesó!
2013. nov. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
74%
Sajnos ezek a lányok többségükben ilyenek. Segítesz nekik, ők meg csak barátként néznek rád, aztán így hálálják meg. "Kikupálod" őket, bátorítod őket, mégis te jársz pórul. Csak annyit tudok mondani, hogy keress mást, és próbáld őt elfelejteni, bármilyen nehéz is.
2013. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
32%
Kérdező, legalább most már ismered a nők természetét! Elárulom neked: MIND ilyen!!!
2013. nov. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
17%
Soha többet egyiknek se dőlj be, ne legyél velük kedves, vedd fel a kemény, fafej stílust velük szemben! Hidd el, nem érdemlik meg, hogy kedves legyél hozzájuk!...
2013. nov. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 könny17 ***** válasza:
100%
Semmit, várhatsz, hogy rájöjjön nagy bakit követett el, és oda megy hozzád bocsánatot kérni. DE ne várj erre, nincs értelme, talán igen megfogja bánni, de akkor már túl késő lesz neki! helyette, próbálj ismerkedni, és hát ha lesz aki szeretni fog.
2013. nov. 3. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
87%

Én azt hittem, az emberek nem azért segítenek egymásnak, hogy aztán a megsegített összejöjjön velük! De ha valaki azt képzelni, netán vegye észre, hogy a pakliban ez is benne van (a kérdező esete)!

Ezt nem elsősorban a kérdezőnek írtam, inkább a nagyokos negatív kommentelőknek. Igen, ha gondoljátok ne legyetek "kedvesek"....

2013. nov. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
13%

"Én azt hittem, az emberek nem azért segítenek egymásnak, hogy aztán a megsegített összejöjjön velük! De ha valaki azt képzelni, netán vegye észre, hogy a pakliban ez is benne van (a kérdező esete)!

Ezt nem elsősorban a kérdezőnek írtam, inkább a nagyokos negatív kommentelőknek. Igen, ha gondoljátok ne legyetek "kedvesek"...."


De jó, hogy mindig vannak ügyeletes nővédők, akik a legnagyobb szemétségeiket is kimagyarázzák, bevédik...

Ez aljasság volt a szóban forgó csaj részéről, ennyi igazságérzetednek lennie kellene, hogy belásd...

2013. nov. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
84%

Nem értem a problémád. :D Ne segíts, ha nem akarsz!! Ha segítesz, akkor meg ne várj el semmit -.-

Nem kell a rinya!

2013. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
40%

"Nem értem a problémád. :D Ne segíts, ha nem akarsz!! Ha segítesz, akkor meg ne várj el semmit -.-

Nem kell a rinya!"


Bezzeg, ha pasi csinált volna ilyet egy csajjal, akkor jönne a szemét, hálátlan férfiak szöveg a részetekről ezerrel... Kettős mérce szagot érzek!

2013. nov. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!