Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális az ilyen?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális az ilyen?

Figyelt kérdés
Normális az olyan ember aki egyik pillanatban folyamatosan nézeget meg szemez velem, aztán máskor meg mintha ott se lennék, elnéz mellettem, még ha kicsit a száját is elhúzná. Normális az ilyen ember, vagy miért csinálja ezt? Akar valamit vagy nem?

2013. nov. 4. 14:12
 1/9 anonim ***** válasza:
hülyére vesz :D de hülyékkel ezt is kell csinálni :D
2013. nov. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
lehetőleg normális válaszokat kérek, és első te vagy egy nagy hülye....
2013. nov. 4. 14:17
 3/9 anonim ***** válasza:
húzza az agyadat
2013. nov. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
kamu
2013. nov. 4. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
mi kamu??? a kérdés??? azt marhán nem kamu, szerintem egy normális kérdés
2013. nov. 4. 14:41
 6/9 anonim ***** válasza:
ugye írtam én hogy te vagy a debil :D
2013. nov. 4. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ha nem tudsz normális választ adni, csak a baromságaidat hajtod akkor te csak saját magadról állítasz ki bizonyítványt,sajnálom az ilyet tényleg, főleg úgy hogy egy normális választ írtam ki amiben nincs semmi különlegesség.
2013. nov. 4. 14:56
 8/9 anonim ***** válasza:
lányról vagy fiúról van szó? mert ha lányról és ő félénkebb akkor normális .. sajnos néha én is ilyen vagyok de csak a félelemből adódóan :P
2013. nov. 4. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen lányról, végre valaki aki normális, köszi :)
2013. nov. 4. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!