Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek az normális, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismutyesz_ kérdése:

Szerintetek az normális, hogy anyám nem engedi meg 16 éves létemre, hogy ott aludjak egy lánynál?

Figyelt kérdés
Mindenről mindig részletesen be kell számolnom neki. Igaz a lánnyal le feküdtem amit anyámnak nem mondtam el. Csak annyit mondtam, hogy egy szobában aludtunk. És már jó ideje ismerjük egymást, és csak most aludtam ott. Szóval nem is a szex miatt mentem oda. Ha el megyek valahová a városban akkor azt is be kell neki jelenteni, pedig a városon belül még száz helyre el mehetek. Telefonon el tud érni. Hogy értessem meg anyámmal, hogy nem vagyok már óvodás?

2013. nov. 3. 15:54
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Úgy tűnik csak ennyire bízik bennem...
2013. nov. 3. 15:55
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
mert attól hogy itt háborogsz jobb lesz? :) Te meg annyira bízol benne, hogy el se mondtad neki hogy megvolt "a nagy esemény". Anya-Fia 1-1
2013. nov. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Azért nem mondtam el neki, mert túl maradi. Így teljesen eltiltott volna a lánytól.
2013. nov. 3. 15:57
 4/19 anonim ***** válasza:
Igen, normális.
2013. nov. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem maradi.

Normális.

2013. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell itt Rómeót meg Júliát játszani...fogadd el hogy nem alszol ott, és kész. Ha sokáig együtt vagytok, úgyis meg fogja engedni. De nem tudom, nem ismerem anyukád. De te egy jó nagy baromnak tűnsz...
2013. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Teljesen normális. Nekem is mindig el kell mondanom hogy hova, kihez megyek, név szerint, pedig nem is ismeri... De ha ettől jobban érzi magát 15/f
2013. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Ez a normális egy szülőtől. Majd rájössz ha gyereked lesz. Nekem még 20 évesen is be kellett jelentenem h hova megyek. De én pl mind 2 szülőmmel mertem közölni h megvolt a dolog.
2013. nov. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
63%
Én is unom már...szintén, 16/F
2013. nov. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
62%

mindenki aki szerint normális, az tuti el volt engedve, de azért jó itt osztani az észt...

engem 23 éves létemre nem enged el, azt ne mondja senki hogy ez normális

mindegy, rafkósnak kell lenni, én mindenféle osztálykirándulásokra megyek, meg sulikórus, mindenfélét kitaláltam amivel beetetem, hova megyek helyette, aztán kész.

most biztos kapom a savat majd, de vele nem lehet őszintének lenni. ilyen elfuserált nézetei vannak hogy eljegyzés után majd bemutathatom. jó vicc

szóval marad a hazudozás

megértelek teljesen és ez full nem normális a mai világban

2013. nov. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!