Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 13 évesen érezhetek így?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 évesen érezhetek így?

Figyelt kérdés
Úgy érzem ,hogy nagyon szükségem lenne egy fiúra aki szeret ,de nem szeretném azt kapni ,hogy na megint egy 13 éves k----. De a velem egykorú srácok eléggé idióták. Nagyon gáz ,hogy így érzek?

2013. nov. 4. 16:53
 1/10 anonim ***** válasza:
Esztike,nyugodtan tologasd még a csattogóslepkét
2013. nov. 4. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
?
2013. nov. 4. 16:54
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is 13 éves vagyok és gyakran megkapom hogy fiatal vagyok. De szerintem ez fejben dől el. Ne hallgass másra..
2013. nov. 4. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és a házid kész van?
2013. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

teljesen normális, viszont mindenki azt gondolja magáról hogy érettebb a korosztályánál, lehet hogy te is ugyanolyan vagy mint ők csak nem vagytok igazán összhangban egymással.

de amúgy én tudnálak szeretni:) 14/f irj rám

2013. nov. 4. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
én éreztem így anno:) de még korán van egy komolyabb kapcsolathoz
2013. nov. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Érezhetsz így, de még tényleg fiatal vagy ehhez. Most alakulnak ki az érzéseid...

14 éves fiúval ismerkedhetsz, ha találsz - ők illenek most hozzád. De nem lesz egyszerű, mert ő is most érik.

2013. nov. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én is igy ereztem. Ugyanolyan idősek vagyunk mongyuk nekem van egy lány akinek tetszem....
2013. nov. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem azért de én 14 vok azt én meg pont velem kb egykoruakat akarok,mert ha idősebb akk sztem nem nagyon találnánk meg ugymond sohasem a közös nevezőt.Amm ha érdekel írj rám nyugodtan

14/F

2013. nov. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sztem nézz jól körül: van valaki normális (kedves, nem egészen olyan, mint a többi) fiú a környezetedben? Ha nincs, járj pl edzeni valahová, vagy keress valaki olyan barátnőt, akinek a baráti körében vannak ilyen fiúk, akiket még nem ismersz.

Facebookot és más virtuális ismerkedési lehetőségeket nem ajánlom! Ott sosem tudod biztosan, hogy az illető az-e, akinek kiadja magát.

Gondolom tudod, de azért megírom: a 13 éves fiúktól nemigen lehet elvárni, hogy pl megöleljen, vagy megpusziljon/csókoljon, de ha szeretitek egymást, és a srác is elég intelligens hozzá, már egy beszélgetés is bearanyozza a napod! (Tapasztalat) <3

Sok sikert! ;-)

13/l

2013. nov. 6. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!