Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Van itt köztetek olyan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Van itt köztetek olyan, aki úgy érzi, teljes mértékben megérti a saját nemének gondolkodásmódját? Ha igen, hajlandóak lennétek segíteni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem átvertek, de nemigazán értem ezt az egészet, kíváncsi vagyok ti mit gondoltok róla. Nem nyavajogni szeretnék, csak teljesen összezavart a dolog. Ha írtok privátot, részletezem az esetet. 17/L
2013. szept. 15. 08:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha gondolod megpróbálhatok segíteni.
2013. szept. 15. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Segítek, ha tudok!
2013. szept. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Írom a privit :)
2013. szept. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

Mért, ó mért mindig a bonyolultabb nem idegeskedik hogy nem ért minket?

Írj nyugodtan!

2013. szept. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én csak a normális emberek gondolkozás módját értem.
2013. szept. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Szia! Meglátjuk, tudok-e segíteni.
2013. szept. 21. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Toborc ***** válasza:
Szia, ha kell még segítség, írj :)
2013. szept. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy egy nem gondolkodásmódja. Olyan van, hogy egyének gondolkodásmódja. Amihez persze az egyén neme is hozzá tartozik, és vannak többé-kevésbé használható sztereotípiák, amiket vagy rá lehet húzni egy egyénre, vagy nem. De olyan nincs, hogy egy nem gondolkodásmódja. Nincs olyan, hogy hogy gondolkodnak a fiúk, vagy hogy gondolkodnak a lányok.


Attól, hogy téged egy fiú összezavart a viselkedésével, vagy nem érted a gondolkodásmódját, az még nem jelenti, hogy mások is ugyanúgy gondolkodnak vagy viselkednek.

2013. okt. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!